Trenčania zvíťazili po nájazdoch

Zverejnené 08.12.2016 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Vo vloženom mikulášskom kole privítali Novozámčania Duklu Trenčín.

Skóre otvorili v 18. minúte domáci, keď najprv Fábry opečiatkoval obe žŕdky a následne strelil puk za Kuteja Milan Kytnár. Hostia odpovedali v 26. minúte presnou strelou od modrej čiary z hokejky Lukáša Kozáka. Následne svoj druhý gól v zase pridal Milan Kytnár, keď sa v 29. minúte natlačil spoza brány pred Kuteja a na dvakrát puk pretlačil za hosťujúceho brankára. Už o dve minúty však presne tečoval strelu Nováka Jozef Švec, ktorý vyrovnal na 2:2. Hostia sa dostali do vedenia v 34. minúte, keď Marcel Hossa vymietol roh Lundströmovej brány. Novozámčania po veľkom tlaku vyrovnali v 53. minúte zásluhou Branislava Fábryho. V riadnom hracom čase a ani v predĺžení už gól nepadol, rozhodovalo sa preto v samostatných nájazdoch. V nich za Nové Zámky neskóroval Kytnár, Brabenec ani Bahenský, pričom za hostí skóroval Peter Sojčík.

Najbližšie sa Novozámčania predstavia v piatok na domácom ľade proti Zvolenu.

27. kolo, utorok 6.12.2016, 18:00

3:4 sn

(1:0, 1:3, 1:0 - 0:0)

Dukla Trenčín

Góly a asistencie: 18. Kytnár (Fábry, Paulovič), 29. Kytnár (Paulovič), 53. Fábry (Paulovič) – 26. Kozák (Sojčík, Dlouhý), 30. Švec (Novák, Drgoň), 34. Hossa, rozh. náj. Sojčík. Rozhodcovia: Stano, Fridrich – Tvrdoň, Synek. Vylúčenia: 5:4. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 758. Strely na bránu: 40:31.

Lundström – Sandgren, Čížek, Mäkinen, Chovan, Drtina, Cardwell, Maier – Saarinen, Brabenec, Bahenský – Fábry, Kytnár, Paulovič – Čaládi, Hudec, Tibenský – Lelkeš, Dom. Rehák, Tábi

Kutej – Drgoň, Bohunický, Holenda, Kozák, Hatala, Obšut, Ďurkech, Danko – Bulík, Sojčík, Dlouhý – Sýkora, Ručkay, Hossa – Síkela, Smolka, Hudec D. – Briestenský, Švec, Novák