So ZUBR Cup-om sa MHC rozlúčilo tesnou prehrou

Zverejnené 16.08.2018 | Patrik Koči
PŘEROV — V treťom zápase ZUBR Cup-u nastúpili zverenci Milana Jančušku proti Dukle Jihlava. Už po prvej desaťminútovke viedli vojaci 2:0 po góloch Pekra a Čermáka. V 29. minúte prišla odpoveď Nových Zámkov – Rogoň našiel Davida Videlku, ktorý prekonal jihlavského brankára Broža a znížil na 1:2. Čierno-zelení však vyrovnať nedokázali, pričom v 44. minúte inkasovali tretí gól opäť z hokejky Pekra. Iskierku nádeje pre Nové Zámky vykresal o desať minút neskôr Henrich Ručkay gólom na 2:3, no vyrovnanie nepriniesla ani hra bez brankára.

V pridaných samostatných nájazdoch zvíťazili Novozámčania 3:0 po góloch H. Ručkaya, Bajteka a Videlku.

Najlepším hráčom stretnutie na strane Nových Zámkov bol zvolený Patrik Rogoň.

O konečnom poradí turnaja sa rozhodne po poslednom zápase, v ktorom hostí domáci Přerov baranov zo Zlína.
P4, štvrtok 16.8.2018, 15:30

HC Dukla Jihlava

3:2

(2:0, 0:1, 1:1)

MHC MIKRON N. Zámky

Góly a asistencie: 5. Pekr (Skořepa), 9. Čermák (Štebih, Osmík), 44. Pekr (Štebih, Anděl) – 29. Videlka (Rogoň), 54. H. Ručkay (Hruška). Rozhodcovia: Kašík, Obadal – Lukš, Novotný. Vylúčenia: 4:6. Využitie: 1:0. V oslabení: 0:0.

Brož (Lundström) – Štindl, Pohl, Suchánek, Vála, Kajínek, Štebih, Mareš, Pospíchal – Dostálek, Zeman, Čachotský – Anděl, Skořepa, Pekr – Harkabus, Osmík, Čermák – Půža, Hlinka, Jiránek

Tsaregorodtsev (Košarišťan) – Juraško, Andersons, Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala, König – Pospíšil, Hruška, H. Ručkay – Štrauch, A. Zbořil, Jurík – Bajtek, Videlka, Rogoň – Janáč, J. Ručkay, Fábry