Šesťbodový zápas pre Liptovský Mikuláš

Zverejnené 28.02.2018 | Patrik Koči
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ — Zverenci Miroslava Macha nezvládli v stredu doležitý zápas pod Tatrami. V rámci 48. kola hokejovej Tipsport Ligy prehrali s Liptákmi 0:2. V tabuľke tak klesli Novozámčania na deviate miesto, práve za Liptovský Mikuláš.
48. kolo, streda 28.2.2018, 17:00

HK32 L.Mikuláš

DOMÁCI

2:0

(0:0, 1:0, 1:0)

MHC MIKRON N. Zámky

HOSTIA
Góly a asistencie: 31. Langhammer (Nemec, Gründling), 48. Piatka (Kriška, J. Sukeľ). Rozhodcovia: Orolin, Kalina – Gavalier, Gajan. Vylúčenia: 7:6. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 790. Strely na bránu: 26:32.

HK32 L.Mikuláš

Košarišťan – Moravčík, Tabaček, Gründling, Nemec, Mezovský, Nádašdi, Bača, Kuráli – R. Rapáč, M. Sukeľ, Laco – Števuiak, Langhammer, Huna – J. Sukeľ, Piatka, Kriška – Lištiak, Uhrík, Vybíral

MHC MIKRON N. Zámky

Baroš – Plašil, Novák, Jass, Hruška, Husák, Salija, Šimek, Saulietis – Šille, Šimun, Zbořil – Fábry, Jurík, Hřebejk – Dubec, Novotný, Škoda – Lorraine, Rehák, Varga
 

Reportáž

 

Ohlasy po stretnutí

Marek Uram, tréner Liptovského Mikuláša: “Hral sa zápas kvázi o šesť bodov. Podarilo sa mám síce predbehnúť Nové Zámky, ale ešte nie je koniec. Máme pred sebou dôležité zápasy, v ktorých musíme zabojovať. Po dlhšom čase sme na ôsmom mieste a pokúsime sa tam zotrvať.”

Miroslav Mach, tréner Nových Zámkov: “Zápas sa mi hodnotí ťažko. Chceli sme získať nejaké body, čo sa nám nepodarilo. Neurobili sme tu nič, nedali sme ani gól a žiaľ sme prehrali. Do konca je ešte päť zápasov, tak skúsime zabojovať.”