Prvú polovicu baráže ukončili Novozámčania tesnou prehrou

Zverejnené 25.03.2016 | Patrik Koči
PIEŠŤANY — V piatok cestovali bielo-zelení do kúpeľného mesta, do ktorého ich prišlo podporiť okolo 200 fanúšikov. Tí videli v prvej tretine dobrý hokej, pričom skóre otvoril po krásnej prihrávke z rohu klziska Lukáš Novák. Do druhej tretiny vstúpili aktívnejšie domáci a vyrovnávajúceho gólu sa dočkali v 25. minúte zásluhou Hrehorčáka. Novozámčania sa o minútu opäť dostali do vedenia, keď Jakovlevsovu strelu od modrej čiary tečoval niektorý z domácich hráčov. Následne však prišli minúty Piešťan, ktoré strelili v priebehu necelých desiatich minút tri góly a dostali sa do dvojgólového náskoku. Novozámčania ešte znížili gólom Čaládiho, no vyrovnávajúci gól sa im už vsietiť nepodarilo ani v hre bez brankára. Najbližší zápas odohrajú Nové Zámky v utorok, 29. marca, keď cestujú do Bardejova.
TSB4, piatok 25.3.2016, 18:00

ŠHK37 Piešťany

4:3

(0:1, 4:1, 0:1)

Góly a asistencie: 25. Hrehorčák (Tibenský), 29. Saliji, 34. Ručkay (Belluš, Trefný), 37. Belluš (Ručkay) – 10. Novák (Hudec, Ďurčo), 26. Jakovlevs (Podstavek), 51. Čaládi (Podstavek, Ďurčo). Rozhodcovia: Baluška, Konc – Návratek, Orolín. Vylúčenia: 7:8. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1533. Strely na bránu: 36:27.

Rybár – Trefný, Filip (C), Zálešák, Tomčák, Ručkay (A) – Gipters, Hudec (A), Tibenský, Saliji, Belluš – Kotaška, Hluch, Hrehorčák, Pardavý, Šimíček – Nechala, Svetlík, Brancis, Tvrdoň, Kučera

Chovan J. – Ďurčo (A), Chovan M., Frolík, Čaládi, Podstavek (A) – Kousalík, Jakovlevs, Novák, Hudec, Havlík – Baron, Opalek, Dubec (C), Zlocha, Török – Reichel, Hrudík, Korytko, Hegyi, Tábi