Proti Trenčínu prehra bez streleného gólu

Zverejnené 04.03.2018 | Patrik Koči
TRENČÍN — Novozámčania proti Dukle Trenčín aj v poslednom vzájomnom zápase neuspeli. V nedeľu zverenci Miroslava Macha na zimnom štadióne Pavla Demitru podľahli vojakom 0:4 a naďalej tak zostávajú na nepostupovom deviatom mieste.
52. kolo, nedeľa 4.3.2018, 17:00

Dukla Trenčín

4:0

(2:0, 0:0, 2:0)

MHC MIKRON N. Zámky

Góly a asistencie: 3. Sojčík (Starosta, Radivojevič), 20. Hossa (Hecl, Frühauf), 46. J.Švec (Mikula), 59. Hossa (Hecl). Rozhodcovia: Baluška, Fridrich – Výleta, Šefčík. Vylúčenia: 5:3. Využitie: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 2360. Strely na bránu: 32:27.

Valent – Bačík, Starosta, Cebák, Frühauf, Bohunický, Holenda, Pač – Radivojevič, Sojčík, Bezúch – Hecl, Sádecký, Marcel Hossa – T.Varga, Dlouhý, Mikula – Gašparovič, J.Švec, D.Hudec – Deveaux

Baroš – M.Novák, Husák, M.Hruška, Plašil, A.Salija, M.Jass, Ondrušek, Šimek – Zbořil, Šimun, Šille – Škoda, L.Jurík, Hřebejk – R.Varga, Š.Novotný, Fábry – Saulietis, Lorraine, Dubec

Reportáž

Ohlasy po stretnutí

Peter Oremus, tréner Trenčína: "Som rád, že sme potvrdili body z Košíc. Podržal nás Mišo Valent a tento zápas patrí jemu, hoci pracuje celý kolektív. Víťazstvo nás posúva ďalej a budeme robiť všetko pre to, aby sme skončili prinajhoršom štvrtí."

Miroslav Mach, tréner Nových Zámkov: "Nezvládli sme prvú tretinu a dostali sme lacné góly. V druhej časti sme mali šance. Do poslednej tretiny sme šli s cieľom znížiť, ale bez gólu nemôžeme vyhrať."