Novozámčania po olympijskej prestávke neúspešní, nad ich sily hokejisti spod Urpína

Zverejnené 25.02.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Zverenci Miroslava Macha v nedeľu neuspeli na ľade Banskej Bystrice, v 50. kole Tipsport Ligy prehrali 2:6. O presné zásahy čierno-zelených sa postarali Johan Lorraine a Dominik Rehák.
50. kolo, nedeľa 25.2.2018, 17:00

HC05 B.Bystrica

DOMÁCI

6:2

(2:0, 3:1, 1:1)

MHC MIKRON N. Zámky

HOSTIA
Góly a asistencie: 5. Tamáši (Ďatelinka), 16. Bartánus (Hohmann, Tamáši), 25. Hohmann (Brittain, Mihalik), 34. Bartánus (Faille), 37. Asselin (Bortňák, Faille), 59. Kubka (Faille) – 31. Lorraine (Tužinský, Husák), 53. Rehák (Plášil). Rozhodcovia: Lauff, Grolin – Rojík, Gegáň – Kramár. Vylúčenia: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 2425. Strely na bránu: 34:27.

HC05 B.Bystrica

Lukáš (Lassila) – Brejčák, Sedlák, Ďatelinka, Kubka, Mihalik, Pretnar, Trecapelli, Delisle – Brittain, Bortňák, Lamper – Bartánus, Tamáši, Hohmann – Asselin, Faille, Giľák – Kabáč, Češík, Gabor

MHC MIKRON N. Zámky

Baroš (P. Romančík) – Plašil, Mich. Novák, M. Jass, M. Hruška, Husák, Salija, Šimek – Dubec, Šimun, Zbořil – Hřebejk, L. Jurík, R. Varga – Lorraine, Novotný, Škoda – Rehák, Ondrušek, Saulietis – Tužinský
 

Reportáž

 

Ohlasy po stretnutí

Vladimír Országh, tréner B. Bystrice: "Zápasy po reprezentačnej prestávke bývajú ťažké. Začali sme solídne, tlačili sme sa do bránky, hlavne v prvej tretine a padli z toho góly. Súper bol nebezpečný z protiútokov, my sme mali optickú prevahu. Inak sme zápas zvládli v poriadku, až na niekoľko zaváhaní v tretej tretine, to sme mali hluchú päťminútovku a súper znížil, šiesty gól nás však dostatočne upokojil."

Miroslav Mach, tréner N. Zámkov: "Nemali sme šancu, Banská Bystrica hrala výborne, do tela. V útoku sme sa sústredili na predbránkový priestor, aj na počte striel však bolo vidieť, že sa nám ťažko presadzovalo."