Mladíci z rezervy takmer šokovali Dubnicu

Zverejnené 12.01.2019 | Patrik Koči
DUBNICA NAD VÁHOM — Mladíci z novozámockej rezervy siahali v piatok na obrovské prekvapenie, keď v Dubnici vyhrávali už 3:1. Neskôr však Dubničania dokázali vyrovnať, a už keď to vyzeralo na predĺženie a zároveň aj šokujúci výsledok, dokázali domáci hráči v presilovej hre o dvoch hráčov 68 sekúnd pred záverečnou sirénou streliť rozhodujúci gól.
P37, piatok 11.1.2019, 18:00

MHK Dubnica

DOMÁCI

4:3

(1:2, 2:1, 1:0)

MHC MIKRON N. Zámky - B

HOSTIA
Góly: 18. Hlaváček (Medek, Hohl), 31. Kokavec (Jarábek, Jakubík), 37. Kútny (Lantoš, Macek), 59. Veshutkin (Kokavec, Jarábek) – 10. Mihalčín (Ryšavý), 12. Danilov (Mihalčín), 25. Hain (Slávik, Buc). Strely: 53:22. Vylúčenia: 4:8 na 2 min. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Krist – Ševčík, Drblík. Diváci: 249.

MHK Dubnica

Gibl – Jarábek, Švec, Rehák, Lee, Hlaváček, Hohl, Matejovič, Vladimirov – Kokavec, Veshutkin, Kristín – Kútny, Lantoš, Macek – Medek, Jakubík, Kanaet – Prna, Vakhrameev

MHC MIKRON N. Zámky - B

Glosár – Kudrna, Hain, Židulják, Štefánik, Evdokimov, Procháczka, Šimko – Slávik, Buc, Maroš – Kucsera, Vörös, Hariš – Ryšavý, Danilov, Mihalčín – Petro, Janka
 
 

Ohlasy po stretnutí

Garip Saliji (tréner HC Mikron Nové Zámky B): " Dnes sme odohrali veľmi dobrý zápas od úvodu až do konca zápasu chalani dodržiavali taktické pokyny. Dvakrát sa nám podarilo odskočiť na rozdiel dvoch gólov, no po individuálnych chybách súper vyrovnal. V tretej tretine sme pozorne bránili a snažili sme sa o nejaký rýchly protiútok, čo sa nám aj podarilo, ale svoje šance sme nevyužili. Inkasovali sme až na konci v dvojnásobnom oslabení po spornom vylúčení. Súperovi gratulujem k víťazstvu. "