Mladíci strelili Považskej Bystrici tri góly, na prvé body to nestačilo

Zverejnené 16.12.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Zverenci Garipa Salijiho v nedeľu nastúpili v Považskej Bystrici na zápas 29. kola St. Nicolaus 1. Hokejovej ligy. Hoci podali hráči rezervy dobrý výkon, s pantermi prehrali 3:8.
P29, nedeľa 16.12.2018, 17:00

HK95 P.Bystrica

8:3

(2:1, 3:0, 3:2)

MHC MIKRON N. Zámky - B

Góly: 13. Danielčák (Niník, Mokrohájsky), 19. Ligas (Dolinajec, Trška), 21. J. Zlocha (J. Ďurkech, Fančovič), 23. Mokrohajský (Trška, Augustín), 39. Danielčák (Nahálka, Koleda), 53. J. Ďurkech (Fančovič, J. Zlocha), 56. J. Zlocha (Urbánek, A. Zlocha), 60. Németh (A. Zlocha, Mokrohajský) – 18. Ondrušek, 43. Slávik (Ondrušek, Maroš), 46. Slávik (Buc, Ondrušek). Strely: 57:28. Vylúčenia: 3:5 na 2 min., navyše L. Ďurkech 10 min. OT za napadnutie hlavy a krku. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:1. Rozhodovali: Vido - Ševčík, Makuch. Diváci: 135.

Klinčúch (49. Kompas) – L. Ďurkech, J. Ďurkech, Frančovič, Trška, Nahálka, Niník, A. Zlocha, Augustín – Urbánek, J. Zlocha, Drevenák – M. Dolinajec, Ligas, Rodionov – Koleda, Németh, Danielčák – Bednár, Turan, Mokrohajský.

Glosár – Buc, Kudrna, Ryšavý, Evdokimov, Brza, Petro – Maroš, Ondrušek, Slávik – Kucsera, Gubó, Hariš – Dybanev, Otruba, Janka

Ohlasy po stretnutí

Garip Saliji (tréner HC Mikron Nové Zámky B): "Prvá tretina bola z nasej strany dobrá, hrali sme tak ako sme si v šatni povedali. V druhej tretine sme hrali zle, nedržali sme taktické pokyny a domáci nám odskočili na rozdiel 4 gólov. V tretej tretine sme začali dobre a znížili na 3:5 a zbytočné vyliečenie pri ktorom sme dostali gól na 6:3 nás stálo zápas. "