MHC MIKRON N. Zámky - B

2:8

(1:3, 0:2, 1:3)

HK Trnava

Góly: 6. Maroš, 46. Kucsera (Židulják, Štefánik) – 5. Kamenický (Ševčík, Poldruhák), 11. Szalay (Mrázik, Mikeš), 14. Lindemann (Olša, Klein), 23. Olša (Klein, Mrázik), 35. Mrázik (Ševčík, Kamenický), 45. Lindeman (Kamenický, Lukačovič), 57. Poldruhák (Lindeman, Kamenický), 58. Szalay (Klein, Poláček). Strely: 40:62 Vylúčenia: 6:4 na 2 min., navyše Olša 10 min. OT za nešportové správanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Žák – Crman, Šotek. Diváci: 46.

Glosár (31. Vyžinkár) – Kudrna, Evdokimov, Štefánik, Židulják, Šimko, Petro – Maroš, Dobrotina, Ryšavý – Hariš, Vörös, Kucsera – Janka, Otruba, Mihalčín – Buc

HK Trnava

Brucháč – Mrázik, Poláček, Poldruhák, Mihalko, Klein – Szalay, Klema, Lukačovič – Kamenický, Ševčík, Olša – Lindeman, Mikeš

Reportáž

V poslednom kole play-out pricestovali do Nových Zámkov gladiátori z Trnavy. Tí položili základy svojho víťazstva už v prvej tretine, ktorú vyhrali 3:1. Prostredná tretina, ktorá bola bohatá na vylúčenia, priniesla dva góly, pričom oba do siete domácich mladíkov. Vo veľkej pohode hrajúca Trnava pridala v poslednej časti hry tri góly a kráčala tak za prvenstvom v skupine. Neprekazil jej to ani druhý gól Novozámčanov. Tí teda na domácom ľade prehrali 2:8 a v tabuľke skončili tretí.