Nové Zámky "7"

10:3

(4:1, 4:1, 2:1)

ŠHK37 Piešťany

Góly a asistencie: 1. Mokráš (Bohoš), 11. Molnár (Cvik, Vaškovič), 14. Szetei (Senková, Helecz), 14. Cvik (Molnár, Gőgh), 26. Senková (Vadkerti), 29. Kodhaj, 30. Bohoš (Cvik), 32. Mokráš, 41. Cvik (Gőgh, Bohoš), 48. Bohoš. Rozhodovali: Juraj Ondrušek (HR1), Marcel Križan (HR2), vylúčení: 2:6 na 2 min, navyše Rehák (PNA) +10 min. za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, strely na bránu: 62:13, diváci: 27.

Sádecký – Vaškovič, Mokráš, Kostolányi, Slávik J., Bóna, Taricsová – Bohoš, Kodhaj, Vadkerti – Molnár, Gőgh, Cvik (C) – Szetei (A), Helecz, Senková

Petráš (Fraňo) – Grznárová, Vlha, Nesteš, Skaličan – Konček, Neuer, Putera – Smolka, Šicko, Rehák – Kolárik

Ohlasy po stretnutí

Boris Záhumenský (MHK Lokomotíva Nové Zámky): "Asi po prvý krát nastúpila 7HT v kompletnom zložení od prípravných zápasov a tak som bol zvedavý ako to bude klapať. Prvá tretina bola rozháraná, ale po pár zmenách cez prestávku sa to zlepšovalo a nakoniec sme vysoko vyhrali, ale je ešte veľa čo zlepšovať."