ŠHK37 Piešťany

2:9

(1:0, 0:5, 1:4)

Nové Zámky "8"

Góly a asistencie: 10. Klapicová (Klapica, Ilončiak), 53. Ilončiak (Končír, Rabatin) – 21. Czuczor (Petrík), 23. Tóth (Petrík, Czuczor), 25. Tóth (Czuczor, Petrík), 34. Petrík (Tóth, Ďurina), 40. Petrík, 41. Petrík (Tóth), 43. Ďurina (Tóth, Czuczor), 50. Petrík (Tóth, Gúcky), 50. Kečkéš (Gúcky, Kuchar). Rozhodovali: Martin STEHLÍK (HR1), Peter KLUČÁR (HR2), vylúčení: 1:3 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, strely na bránu: 27:47, diváci: 55.

Ferkodič – Vlha, Ilončiak (C), Moravčík, Bíly – Adamčík, Končír, Rabatin – Močko, Klapica (A), Masár – Klapicová, Jurica, Močko (A)

Zimková (Sádecký) – Ďurina (A), Bajla, Stern, Gúcky – Tóth (C), Czuczor, Petrík – Majerčík, Kečkéš, Kuchar – Tuzar, Balog, Petráš

Reportáž

Ohlasy po stretnutí

Boris Záhumenský (MHK Lokomotíva Nové Zámky): "Dnes sme nastúpili proti mužstvu zo spodnej časti tabuľky, takže sme išli do zápasu stým, že musíme zvíťaziť, ale určite nie podceniť. Nestalo sa, nastúpili sme laxne a to sa nám aj vypomstilo v prvej tretine. Našťastie sa mužstvo po prestávke skonsolidovalo a v druhej tretine rozhodlo o víťazstve."