Rozhodcovia: Bachurík J., Druga - Gegáň, Valo.

Glosár - Evdokivsov, Kudrna, Štefánik, Trávniček "C", Sabo, Židuljak, Jesenský, Kotala - Ľupták, Dobrotina, Vörös, Maroš, Janáč, Kucsera, Trnka, Ryšavý, Hariš, Kosnár, Janka, Buc

Pavličko - Romaňak, Maňák "C", Švec, Nahalka, Kupec, Golian, Boldižár - Matoušek, Čenka, Štefanka, Záhradník, Svitana, Ďžugan, Giertl, Urbánek, Kollár, Havrila, Fafrák, Juščák, Lunter

Ohlasy po stretnutí

Garip Saliji (MHC Nové Zámky): "Dnes sme odohrali zápas proti výberu najlepších juniorov na Slovensku. Prvá tretina vyznela jasne v prospech hostí, nakoľko sme hrali štyri oslabenia , ale aj napriek tomu bol stav len 0:1. Do druhej tretiny sme mali zlý vstup a hneď sme inkasovali na 0:2, no potom sa naša hra zlepšila a diváci videli vyrovnaný hokej v dobrom nasadení so šancami na oboch stranách. Naše šance sme nevyužili a super náš potrestal v presilovke 0:3. Do tretej tretiny sme vstupovali s tým, že ešte zabojujeme o čo najlepší výsledok. Za stavu 0:3 sa nám naskytla možnosť hrať presilovku 5 na 3 a tak sme sa rozhodli zariskovať odvolaním brankára a zvýšiť poskytnutú výhodu ešte o jedného hráča. Šance sme opäť nepremenili a paradoxne sme inkasovali z vlastnej hokejky, po nepresnej prihrávke na modrú čiaru a bolo prakticky rozhodnuté. Konečný stav 0:6 je pre nás trochu krutý, ale super zaslúžené zvíťazil. Nakoľko sme nastúpili s piatimi novými hráčmi a niektorí chalani hrali spolu prvýkrát, tak výkon nebol zlý, len chýbali góly. Chalanov chcem pochváliť za bojovnosť, pretože väčšinu mužstva tvoria naši odchovanci vekom ešte juniori."