HK Trnava

6:1

(2:1, 2:0, 2:0)

MHC MIKRON N. Zámky - B

Góly a asistencie: 12. Poláček (Mrava, Kamenický), 16. Lindeman (Mikeš, Olša), 26. Poldruhák (Szalay, Mihalko), 28. Mrázik (Mrava, Klema), 44. Mrázik (Mrava, Klema), 49. Valo (Hudec, Ševčík) – 19. Evdokimov (Danilov, Ondrušek). Rozhodovali: Bachúrik – Crman, Michna. Vylúčenia: 1:2. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 115. Strely na bránu: 53:19.

HK Trnava

Brucháč – Mrázik, Poláček, Poldruhák, Štepanovský, Mihalko, Klein, Kuna – Mrava, Klema, Kamenický – Hudec, Valo, Ševčík – Szalay, Lavrenov, Hrbáčik – Mikeš, Lindeman, Olša

Glosár – Kudrna, Evdokimov, Šimko, Procháczka, Dybanev – Murashov, Danilov, Maroš – Kucsera, Vörös, Ryšavý – Ondrušek, Otruba, Mihalčin.

Reportáž

Domáci dnes nenechali nič náhode a hneď od úvodu sa pustili do svojho súpera. V prvej tretine Gladiátori zo svojho tlaku vyťažili dva góly. V samotnom závere tretiny urobili domáci chybu, ktorú využil súper a z ojedinelej gólovej situácie strelil gól.

Po prvej tretine bol stav 2:1. Domáci pokračovali v nátlakovej hre a vypracovali si opäť veľa gólových situácií, z ktorých vyťažili ďalšie dva góly. A to domáci Lavrenov nepremenil trestné strieľanie.

V tretej tretine pokračoval tlak domácich a ďalšie dva góly do siete Nových Zámkov, ktorými si Trnavčania nadobro poistili svoje dnešné víťazstvo. Treba vyzdvihnúť výkon hosťujúceho brankára a obetavú obranu hostí, ktorá dnes zneškodnila kopec nebezpečných streleckých príležitostí domácich.

Ohlasy po stretnutí

Garip Saliji (tréner HC Mikron Nové Zámky B): "Prvá tretina bola z nasej strany solídna, no časom nám ubúdali sily a Trnava preberala kontrolu nad zápasom. Od druhej tretiny bolo vidieť, že sme predošlý zápas v Michalovciach odohrali na 12 hráčov. Nestíhali sme dostupovať hráčov a boli sme všade neskoro. Domáci zaslúžene vyhrali, no musím našich chalanov pochváliť za bojovnosť a prístup."