MHC MIKRON N. Zámky - B

1:7

(0:2, 0:3, 1:2)

HK95 P.Bystrica

Góly: 57. Murašov (Mihalčin, Danilov) – 13. Danielčak (Mokrohajský, Leško), 20. Dolinajec (Trška), 27. Dolinajec (Trška, Ligas), 30. Drevenák (Ďurkech, Rodionov), 38. Nahálka (Klinčúch), 47. Ligas (Trška, Koleda), 54. Niník (Danielčák, Leško). Strely: 23:74. Vylúčenia: 2:3 na 2 min. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Píšťanský – Ziolkovský, Crman.

Vyžinkár – Kudrna, Štefánik, Židulják, Evdokimov, Šimko, Procháczka – Mihalčín, Danilov, Murašov – Hariš, Voros, Kucsera – Maroš, Ryšavý, Dobrotina – Janka, Otruba, Dybanev

Kompas – Ďurkech J., Ďurkech L., Trška, Fančovič, Leško, Niník, Nahálka, Augustín – Koleda, Rodionov, Drevenák – Dolinajec, Turan, Špankovič – Mokrohajský, Németh, Danielčak – Cíger, Ligas, Bednár.

Reportáž

Skóre stretnutia v Nových Zámkoch otvoril hosťujúci Danielčak v 13. minúte. Sekundoval mu deväť sekúnd pred koncom prvej tretiny Dolinajec. V prostrednej tretine strelili panteri tri góly, postupne sa presadili Dolinajec, Drevenák a Nahálka. Pohodlný náskok hráči Považskej Bystrice navýšili gólmi Ligasa a Niníka. Za stavu 0:7 sa konečne presadili aj domáci hráči, bodku za stretnutím dal v 57. minúte Murašov.

Ohlasy po stretnutí

Garip Saliji (tréner HC Mikron Nové Zámky B): "Dnes sme aj napriek prehre odohrali celkom kvalitný zápas. Chalani bojovali od začiatku do konca. Dobre zachytal brankar Vyžinkár. Škoda inkasovaného druhého gólu na konci prvej tretiny. Inkasovali sme väčšinou po individuálnych chybách a naše šance sme nedokázali využiť. Súperovi gratulujem k víťazstvu."