MHC MIKRON N. Zámky - B

0:12

(0:5, 0:3, 0:4)

MHK Humenné

Góly: 6. Žitný (Vrábeľ), 8. Bylina (Krempaský, Babynets), 9. Jokeľ (Vrábeľ, Žitný), 16. Markuš (Kamenický, Vaško), 16. Vrábeľ (Michalčin), 26. Babynets (Bylina, Solomonchak), 27. Fedorko (Vaško), 35. Fedorko (Bylina), 45. Vaško (Fedorko), 46. Babynets, 48. Krajňák (Hudák, Cibák), 52. Šíňanský (Hudák). Strely: 20:48. Vylúčenia: 4:2 na 2 min. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Bachúrik – Ziolkovský, Beniač. Diváci: 16.

Glosár – Kudrna, Evdokimov, Jesenský, Procháczka, Dybanev – Slávik, Ondrušek, Buc – Maroš, Gubó, Kucsera – Ryšavý, Voros, Hariš – Janka, Otruba, Mihalčin

MHK Humenné

Kasarda – Cibák, Michalčin, Mačkovič, Patlevič, Kamenický, Krempaský, Šiňanský – Solomonchak, Bylina, Babynets – Vaško, Markuš, Fedorko – Jokeľ, Vrábeľ, Žitný – Majerník, Hudák, Krajňák

Reportáž

Koniec pracovného týždňa zavial do Nových Zámkov hráčov Humenného. Tí si úvodné dva súboje so zverencami Garipa Saijiho gólovo užili, keď triumfovali 10:0 a následne 15:0. Rovnako to bolo aj v treťom vzájomnom súboji v polovici decembra. O zápase bolo rozhodnuté už v 16. minúte, keď domáci brankár Glosár vyťahoval puk zo svojej brány piatykrát. Gólostroj hostí z východného Slovenska sa na desať minút odmlčal, no do konca druhej tretiny to bolo z pohľadu Humenného už 8:0. V poslednej časti hry pridali zverenci Milana Staša ďalšie štyri góly, Kasarda zneškodnil všetkých 20 striel domácich a tak Humenné triumfovalo v Nových Zámkoch 12:0.

Ohlasy po stretnutí

Garip Saliji (tréner HC Mikron Nové Zámky B): "Od začiatku zápasu vlažný a odovzdaný výkon z nasej strany. Humenné v pohode kontrolovalo celý zápas. Dnes sme mali k dispozícii len štyroch obrancov, útočníci zaskakovali v obrane. Pár chalanov je tesne po chorobe, čo ovplyvnilo ich výkon a ostatní nenechali na lade srdce. "