HC Topoľčany

12:1

(5:0, 5:0, 2:1)

MHC MIKRON N. Zámky - B

Góly a asistencie: 6. Kluka (Nemček, Kalináč), 7. Pekarčík (Gergel, Uhnák), 11. Podstavek (Laššo, Gergel), 13. Kalináč (Kluka), 14. Uhnák (Hrudík, Dvonč), 25. Gergel (Laššo), 29. Hřebíček, 31. Kalináč (Laššo, Kluka), 34. Podstavek (Laššo), 35. Nemček (Kalináč, Kluka), 50. Pekarčík (Hruška, Uhnák), 54. Kluka (Kalináč) – 42. Buc (Kucsera, Slávik). Rozhodovali: Bachurík – Beniač, Kovalík. Vylúčenia: 3:3. Využitie: 2:0. V oslabení: 0:0. Strely na bránu: 63:22.

Komžík – Hruška, Král, Kováčik, Hřebíček, Hrudík, Gergel A., Ďurech – Podstavek, Laššo, Dvonč – Kluka, Kalináč, Nemček – Gergel D., Uhnák, Pekarčík – Šťastný, Klenko, Martiška

Vyžinkár – Kudrna, Petro, Evdokimov, Procháczka, Jesenský, Šimko – Slávik, Buc, Maroš – Novotný, Gubó, Hariš – Šimko, Kucsera, Brza – Dybanev

Reportáž

Topoľčany od úvodných minút udávali tempo hry a zápas v podstate domáci odohrali v tréningovom tempe. Už po úvodnej dvadsaťminútovke bolo len otázkou času, aký výprask si hostia z Topoľčian odvezú. Aj v prostrednej časti pridali Topoľčany ďalších päť gólov a viedli už 10:0. V záverečnej tretine sa gólovo presadili i hostia, ktorí tak zmazali čisté konto domácemu Komžíkovi. V závere sa už iba dohrávalo, domáci pohodlne vyhrali. Víťazstvo domácich mohlo byť aj vyššie, no viaceré zo sľubných akcií až zbytočne prekombinovali. (Jaroslav Šupa, MY Topoľčianske noviny)

Ohlasy po stretnutí

Garip Saliji (tréner HC Mikron Nové Zámky B): "Prvé dve tretiny sme podali veľmi slabý bezduchý výkon. Chýbalo nasadenie a bojovnosť. Nedržali sme taktické pokyny a Topoľčany si na lade v podstate robili čo chceli. V 3. tretine sme stiahli hru na 2 päťky, dostali sme sa do hry a vytvorili si nejaké šance. Súperovi gratulujem k víťazstvu."