MHC MIKRON N. Zámky - B

0:9

(0:1, 0:2, 0:6)

MHK Dubnica

Góly a asistencie: 12. Matejovič (Lantoš), 25. Kútny (Krajči, Kokavec), 34. Kanaet (Lantoš, Kútny), 44. Lantoš (Serkin, Kútny), 51. Kanaet (Hohl, Rehák), 53. Kokavec (Krajči), 55. Kristín (Ďuriš), 58. Jakubík (Medek, Vakhrameev), 59. Kútny (Kanaet, Rehák). Rozhodovali: Valachovič – Baniač, Kovalík. Vylúčení: 4:3 na 2 min., navyše Hlaváček 5+DKZ za vrazenie na mantinel. Využitie: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 23. Strely na branku: 22:57.

Glosár – Kudrna, Petro, Evdokimov, Jesenský, Šimko, Židulják – Maroš, Buc, Kucsera – Hariš, Otruba, Novotný – Janka, Brza, Ryšavý – Dybanev

MHK Dubnica

Pajpach – Hlaváček, Jarábek, Rehák, Hohl, Matejovič, Serkin, Vladimirov – Kristín, Ďuriš Macek – Kokavec, Krajči, Mikolášek – Kútny, Lantoš, Kanaet – Medek, Jakubík, Vakhrameev

Reportáž

V nedeľu do Nových Zámkov zavítala Dubnica a o favoritovi stretnutia nebolo pochýb. Po prvej tretine však rozhodnuté o ničom nebolo. Hoci poslal hostí do vedenia v 12. minúte Matejovič, skóre sa následne menilo až v 25. minúte – presilovú hru využil Kútny a Dubnica viedla 2:0. Do konca druhej tretiny ešte skóroval Kanaet, po 40. minutách sa tak ochádzalo do šatní za stavu 0:3 z pohľadu domácich Nových Zámkov. Posledná dvadsaťminútovka bola jasne v réžii hosťujúcich hráčov, Glosára v bráne Nových Zámkov prekonali ešte šesťkrát. Dubnica tak vyhrala na juhu Slovenska 9:0.