P25, piatok 7.12.2018, 18:30

MHC MIKRON N. Zámky - B

DOMÁCI

3:9

(1:2, 1:4, 1:3)

HC Bratislava

HOSTIA
Góly a asistencie: 15. Kucsera, 27. Novotný (Hariš), 58. Maroš (Janka) – 4. Musliu (Prokop, König), 6. Šalka (Smolka, Klučiar), 22. Ondris (Rzavský), 25. Danišovský (Musliu, König), 29. Musliu (Prokop, König), 37. Smolka (Juriga, Vyskoč), 50. Prokop (König, Musliu), 55. Klučiar (Smolka, Juriga), 59. Šalka (Smolka). Rozhodovali: Píšťanský – Vyšný, Michna. Vylúčení: 2:2 na 2 min., navyše Pék 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku. Využitie: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Strely na bránu: 25:73.

MHC MIKRON N. Zámky - B

Vyžinkár – Kudrna, Petro, Evdokimov, Procháczka, Jesenský, Šimko, Židulják – Maroš, Kucsera, Janka – Hariš, Dobrotina, Novotný – Otruba, Brza, Dybanev.

HC Bratislava

Mega – Hedera, Konig, Vidovič, Valjent, Juriga, Vyskoč, Ficel, Čech – Musliu, Prokop, Danišovský – Rzavský, Pék, Ondris – Klučiar, Smolka, Šalka – Bednarič, Mlynčár, Trudman.
 

Reportáž

V súboji Nových Zámkov s Bratislavou diváci dlho na otvárací gól čakať nemuseli. V 4. minúte poslal hostí do vedenia Musliu a o dve minúty neskôr zvýšil na rozdiel dvoch gólov Šalka. Domáci však znížili v 15. minúte gólom Kucseru a na prestávku sa tak išlo za stavu 1:2 z pohľadu Nových Zámkov. Aj úvod druhej tretiny vyšiel hosťujúcim hráčom na výbornú, v 25. minúte viedli po góloch Ondrisa a Danišovského už 4:1. O dve minúty však Bratislavčanov prekvapil Novotný. Hostia z hlavného mesta sa však rýchlo otriasli a do konca tretiny udreli ešte dvakrát. V tretej tretine odskočili hostia už na rozdiel šiestich gólov, no tretí presný zásah Nových Zámkov vsietil v 58. minúte najproduktívnejší hráč mužstva Maroš. Na konečných 9:3 z pohľadu Bratislavy upravil v 59. minúte Šalka.
 

Ohlasy po stretnutí

Garip Saliji (tréner HC Mikron Nové Zámky B): "Dnes musím chlapcov aj napriek prehre pochváliť. Bolo cítiť nasadenie, bojovnosť aj obetavosť a presne to od nich vyžadujem. Herne nemáme takú kvalitu ako zvyšok ligy, ale práve tým chcením pobiť sa o výsledok, sa môžeme posunúť k lepším výkonom. Som rad, že to chalani v sebe znovu objavili, veľmi nám v tom pomohol brankár Vyžinkár."