Mladíci s vysokou prehrou proti Humennému

Zverejnené 12.11.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V nedeľňajšej dohrávke 6. kola St. Nicolaus 1. hokejovej ligy nestačili zverenci Garipa Salijiho na MHK Humenné.
P17, nedeľa 11.11.2018, 16:00

MHC MIKRON N. Zámky - B

0:15

(0:6, 0:7, 0:2)

MHK Humenné

Góly a asistencie: 3. Vrábeľ (Krajňák, Markuš), 4. Bylina (Solomonchak, Baláž), 5. Fedorko (Babynets), 8. Babynets, 14. Bylina (Solomonchak, Baláž), 17. Majerník (Kamenický, Šiňanský), 20. Vrábeľ (Krajňák, Markuš), 24. Vrábeľ (Markuš), 28. Krajňák (Ondrej), 32. Vaško (Babynets), 34. Majerník (Kamenický), 38. Vrábeľ (Markuš, Mačkovič), 40. Buraľ, 50. Fedorko (Vaško, Cibák), 57. Fedorko (Michalčin, Babynets). Rozhodovali: Píšťanský – Beniač, Jedlička. Vylúčenia: 2:2. Využitie: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Strely na bránu: 16:77.

Glosár (Pešti) – Kudrna, Štefánik, Židulják, Evdokimov, Petro, Šimko, Danilov – Dobrotina, Buc, Maroš – Hariš, Vörös, Janka – Dybanev, Gubó, Ryšavý – Mihalčin, Brza

MHK Humenné

Sidor (32. Kasarda) – Ondrej, Buraľ, Krempaský, Mačkovič, Cibák, Mihalčin – Baláž, Bylina, Solomonchak – Fedorko, Babynets, Vaško – Krajňák, Vrábeľ, Markuš – Šiňanský, Majerník, Kamenický

Reportáž

Súboj v Nových Zámkoch mali od úvodu v rukách hostia z Humenného. Skóre otvorili už v 3. minúte zásluhou Vrábeľa a do úvodnej sirény vyťahoval Glosár puk spoza chrbta ešte päťkrát. Kanonáda hostí neprestala ani po prestávke, v druhej tretine uštedrili domácim sedemgólovú nádielku. Do šatní sa po 40. minútach išlo za stavu 0:13 pre Humenné. Posledná tretina sa už len dohrávala, domáci neskórovali, no inkasovali ešte dvakrát. V bráne Humenného si po osem úspešných zásahov pripísali Kasarda so Sidorom, ktorí sa prestriedali v polovici stretnutia. Domáce Nové Zámky teda nevyužili ani jednu zo 16 striel, na druhej strane hostia skórovali 15-krát zo 77 streleckých pokusov. Humenné si po vysokej výhre 15:0 odváža tri body do tabuľky, Novozámčania na svoje prvé body stále čakajú.