Rezerva potrápila Spišiakov, na prvé body to nestačilo

Zverejnené 17.10.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V súboji 11. kola St. Nicolaus 1. Hokejovej ligy nastúpili Novozámčania v Spišskej Novej Vsi. Takmer celý zápas dokázali mladíci držať krok so súperom a Spišiakov poriadne potrápili. Hoci v polovici zápasu vyhrávali 3:2, na východe Slovenska napokon nebodovali.
P11, streda 17.10.2018, 17:00

HK S.N.Ves

5:3

(2:1, 1:2, 2:0)

MHC MIKRON N. Zámky - B

Góly a asistencie: 3. Václav (Findura), 12. Olejník (Findura, Vantroba), 34. Vartovník (Olejník, Findura), 49. Vartovník (Nagy, Olejník), 57. Findura – 7. Buc (Maroš, Ondrušek), 23. Vörös (Ryšavý, Kucsera), 29. Danilov (Sorokin, Dybanev). Rozhodcovia: Mihaľov – Ordzovenský, Wolf. Vylúčení: 4:5 na 2 min. Využitie: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 221. Strely na bránu: 62:25.

HK S.N.Ves

Surák – Zekucia, Vantroba, Osuský, Cvengroš, Kyčák, Krmenčík, Turan – Vartovník, Nagy, Olejník – Ondov, Macko, Zwick – Findura, Pastucha, Štrauch – Raáb, Kundrik, Václav

Glosár – Kudrna, Sabo, König, Henderson, Štefánik, Sorokin, Petro, Evdokimov – Ryšavý, Vörös, Kucsera – Maroš, Buc, Ondrušek – Danilov, Gubó, Dybanev

Ohlasy po stretnutí

Garip Saliji (tréner HC Mikron Nové Zámky B): "Dnes môžem chalanov len pochváliť, makali od prvej do poslednej minúty. Ak by sa nám podarilo zužitkovať presilovku 5 na 3 v 3. tretine, tak by sme nejaké body domácim uchmatli. Namiesto toho sme inkasovali nešťastný gól a už sa nám nepodarilo vyrovnať. Postupne si chalani zvykajú na tempo 1. Ligy a posúvame sa herne vpred. Súperovi gratulujem k víťazstvu.