Mládici s prehrou v Topoľčanoch

Zverejnené 26.09.2018 | Patrik Koči
TOPOĽČANY — Zverenci Garipa Salijiho v stredu nastúpili v Topoľčanoch na 5. kolo St. Nicolaus 1. hokejovej ligy. Pod Tríbečom podľahli zverencom Ľubomíra Hurtaja 1:8, o jediný presný zásah čierno-zelených sa postaral v 31. minúte Ľuboš Buc.
P5, streda 26.9.2018, 18:00

HC Topoľčany

8:1

(1:0, 4:1, 3:0)

MHC MIKRON N. Zámky - B

Góly a asistencie: 9. Laššo (Bečka, Podstavek), 23. Minárik (Kluka, Dvonč), 24. Klenko (Tábi, Chmelár), 29. Pekarčík (Laššo, Bečka), 33. Tábi (Gergel, Minárik), 52. Dvonč (Kováčik, Gergel), 58. Minárik (Grman, Král), 59. Laššo (Hrudík, Gergel) – 31. Buc (Gubó, Maroš). Rozhodcovia: Stano, Valachovič - Junek, Frimmel. Vylúčení: 2:7. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 561. Strely na bránu: 69:12.

Komžík – Kováčik, Duran, Hrudík, Gergel A., Král, Grman – Dvonč, Tomčák, Kluka – Tábi, Laššo, Podstavek – Gergel D., Klenko, Pekarčík – Chmelár, Minárik, Bečka

Glosár – Kudrna, Štefánik, Evdokimov, Sorokin, Jesenský, Sabo, Petro – Gubó, Buc, Maroš – Kucsera, Vörös, Ryšavý – Dobrotina, Danilov, Hariš – Janka, Otruba

Ohlasy po stretnutí

Garip Saliji (MHC Nové Zámky): "Prvú tretinu sme dobre bránili, držal nás brankár Glosár a tomu aj zodpovedal stav 1:0 po 1. tretine. V druhej tretine sme urobili veľa hrubých individuálnych chyb, opúšťali sme priestor pre bránkou, zbytočne vyrážali do rohov a Topoľčany pohodlne skórovali. Pozitívne je, zem sa nám podarilo skórovať. Negatív je veľa, no pracujeme na nich. Mrzia ma zbytočné góly na konci zápasu."