Nové Zámky v Miškovci neuspeli

Zverejnené 01.10.2018 | Patrik Koči
MIŠKOVEC — Druhú stopku pre Nové Zámky v aktuálnej sezóne vystavili hokejisti Miškovca. Zverenci Milana Jančušku prehrali v Maďarsku po bojovnom výkone 2:4, keď sa gólovo presadili iba Andreas Štrauch a Juraj Jurík.
7. kolo, nedeľa 30.9.2018, 17:30

DVTK Jegesmedvék

DOMÁCI

4:2

(1:0, 2:2, 1:0)

MHC MIKRON N. Zámky

HOSTIA
Góly a asistencie: 19. Magosi (Harrison), 23. Somogyi (Galanisz), 37. Crawford (Loiseau), 57. Pance (Kulmala) – 31. Štrauch (Nejezchleb, Hruška), 39. Jurík (Zaťko). Rozhodcovia: Kalina, Orolin – Gajan, Smrek – Ország (video). Vylúčení: vylúčení: 8:7 na 2 min, navyše Rusk 10 min. za napadnutie zozadu, Harrison 10 min. osobný trest - Bajtek 10 min. osobný trest. Využitie: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1105. Strely na bránu: 32:40.

DVTK Jegesmedvék

Adorján (Duschek) – Crawford, Kiss, Szirányi, Láda, Rusk, Milam, Vojtkó – Harrison, Vas, Magosi – Pance, Kulmala, Somogyi – Szappanos, Loiseau, Galanisz – Ritó, Hajós, Vincze

MHC MIKRON N. Zámky

Košarišťan (Glosár) – Kudla, Andersons, Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala, König – Štrauch, Hruška, Nejezchleb – Jurík, Zbořil, Ručkay – Rogoň, Šimun, Bajtek – Videlka, Fábry, Jakúbek
 

Reportáž

Úvodných desať minút neprinieslo ani jednu výraznú príležitosť na skórovanie, hráči na oboch stranách sa dostávali do zakončenia len sporadicky. Postupne prevzali iniciatívu Novozámčania, ale gól sa im streliť nepodarilo. Naopak, v 19. minúte sa dostali do vedenia domáci, keď využili prečíslenie 2 na 1 gólom Magosiho.

Hráči Miškovca pridali druhý gól v 23. minúte, keď presilovú hru využil Somogyi. Domáci mohli zvýšiť svoje vedenie, no niekoľko dobrých príležitostí nepremenili. Gól tak padol na opačnej strane a v polovici duelu znížil Štrauch. Hostia následne nevyužili dve presilovky a prišiel trest. V 36. minúte sa presadil Crawford, ale do šatní išli tímy za stavu 3:2, keď v 39. minúte upravil na rozdiel jedného gólu Jurík.

Hostia boli v tretej časti hry aktívnejší, no nedostávali sa do gólových šancí. Nedokázali využiť ani tri presilovky. V 57. minúte strelil rozhodujúci gól na 4:2 domáci Pance. (tasr)

 

Fotogalerie