Košarišťan vynuloval Detvu, Novozámčania v tabuľke prví

Zverejnené 28.09.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY – V piatok hostili zverenci Milana Jančušku na domácom ľade hokejistov Detvy.Skóre zápasu otvoril už v 2. minúte Henrich Ručkay, poistku pridal v 36. minúte Filip Bajtek. Brankár Andrej Košarišťan dosiahol druhé čisté konto v tejto sezóne. Novozámčania sú aktuálne so 17 bodmi na čele Tipsport Ligy. Najbližšie sa predstavia v nedeľu v Miškovci.
6. kolo, piatok 28.9.2018, 18:30

MHC MIKRON N. Zámky

2:0

(1:0, 1:0, 0:0)

HC07 Detva

Góly a asistencie: 2. Ručkay, 36. Bajtek (Zbořil, Ručkay). Rozhodcovia: Konc, Juhász – Gegáň, Muzsik. Vylúčenia: 2:6. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1325. Strely na bránu: 25:32.

Košarišťan – Andersons, Kudla, Hain, Zaťko, Ordzovenský, Novák, Konig, Hatala – Nejezchleb, Hruška, Štrauch – Ručkay, Zbořil, Jurík – Bajtek, Videlka, Rogoň – Jakúbek, Fábry, Ondrušek