S Košicami prehra o gól

Zverejnené 21.09.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Novozámčania našli premožiteľa až v piatom zápase sezóny, na domácom ľade prehrali s Košicami 2:3. Zverencom Milana Jančušku sa najprv podarilo zlikvidovať dvojgólový náskok Košíc, keď v 26. minúte v presilovke vyrovnal na 2:2 Peter König, no v 34. minúte prevážil misky váh opäť na stranu východniarov Ladislav Nagy.
4. kolo, piatok 21.9.2018, 18:30

MHC MIKRON N. Zámky

2:3

(0:2, 2:1, 0:0)

HC Košice

Góly a asistencie: 21. Ručkay, 26. König (Štrauch) – 3. Lenďák (Klíma), 17. Kafka (Pretnar), 34. Nagy. Rozhodcovia: Peter Jonák, Vladimír Goga – Roman Výleta, Daniel Konc – Dalibor Beniač. Vylúčenia: 3:4. Využitie: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1834. Strely na bránu: 36:24.

Košarišťan (Glosár) – Kudla, Andersons, Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala, König – Štrauch, Hruška, Nejezchleb– J. Jurík, Zbořil, H. Ručkay – Rogoň, Videlka, Bajtek – Ondrušek, Fábry, Jakúbek