Bielo-zelení zdolali v predohrávke dvadsiatku 3:1

Zverejnené 11.09.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Hokejisti Nových Zámkov zaznamenali úspešný vstup do novej tipsportligovej sezóny 2018-19. Zverenci trénera Milana Jančušku si na domácom ľade poradili s reprezentačnou dvadsiatkou. Po prvej tretine viedol aktívnejšie hrajúci domáci celok. Vypracoval si niekoľko dobrých príležitostí, pričom jednu premenil na gól. Do brejku sa dostal Branislav Fábry, ktorý ukážkovým blafákom prekonal brankára Pavlička v bránke HK Orange 20. Krátko po polovici druhej tretiny dokázal hosťujúci celok vyrovnať. Strieľanú prihrávku Miloša Fafráka si do vlastnej brány nešťastne zrazil jeden z domácich obrancov. Vyrovnaný stav však neplatil dlho, o minútu neskôr poslal Nové Zámky do vedenia Andreas Štrauch. Platnosť jeho gólu ale musel potvrdiť videorozhodca. V samotnom závere potom gólom do prázdnej brány navýšil domáce vedenie na 3:1 Tomáš Pospíšil.
56. kolo, utorok 11.9.2018, 18:30

MHC MIKRON N. Zámky

3:1

(1:0, 1:1, 1:0)

SVK Orange20

Góly a asistencie: 9. Fábry (Novák, Slavík), 33. Štrauch (Pospíšil), 60. Pospíšil (Kudla) – 32. Fafrak (Švec). Rozhodcovia: Jonák, Konc – Synek, Vyšný. Vylúčenia: 3:3. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 523. Strely na bránu: 37:15.

Košarišťan – Kudla, Andersons, Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala, König – Štrauch, Hruška, Pospíšil – Zbořil, Ručkay, J. Jurík – Rogoň, Videlka, Bajtek – Ondrušek, Fábry, Slávik

Pavličko – Štefanka, Švec, Maňák, Golian, Brincko, Boldižár, Romaňák, Nahálka – Havrila, Kollár, Fafrák – Džugan, Giertl, Urbánek – Svitana, Köver, Mriglot – Lunter, Matoušek, Juščák