Novozámčania zvíťazili aj v druhom zápase ZUBR Cup-u

Zverejnené pred 2 dny | Patrik Koči
PŘEROV — V stredu počas dňa si zverenci Milana Jančušku užili prehliadku miestnej pivárne a večer nastúpili na druhý zápas ZUBR Cup-u proti domácemu Přerovu. Priestor tentokrát dostali mladíci Slávik s Ondruškom a taktiež Rzavský, pričom oddychovali Jurík, Janáč a J. Ručkay.

V prvej tretine boli Novozámčania lepším mužstvom, skóre otvorili v 16. minúte v presilovej hre gólom Nováka, ku ktorému sa v úvode druhej tretiny pridal Rogoň. V polovici stretnutia však Novozámčania zaváhali a inkasovali od domácich dva rýchle góly. Najprv v oslabení od Zbořila a následne pri hre 5 na 5 v prečíslení od Kratochvíla. V tretej tretine gól nepadol ani na jednej strane a nasledovalo predĺženie. Brankári podržali svoje mužstvá aj v tejto časti hry, takže na radu prišli samostatné nájazdy. V nich sa presadil iba Adam Zbořil, ktorý tak zariadil druhú výhru na ZUBR Cup-e pre Nové Zámky.
P3, streda 15.8.2018, 18:00

HC ZUBR Přerov

2:3 sn

(0:1, 2:1, 0:0 - 0:0 - 0:1)

MHC MIKRON N.Zámky

Góly a asistencie: 29. Zbořil (Novotný, Procházka), 31. Kratochvil (Gago) – 16. Novák (Videlka), 22. Rogoň (Videlka), rozh. náj. Zbořil. Rozhodcovia: Obadal, Přikryl – Lukš, Novotný. Vylúčenia: 5:4. Využitie: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 729. Strely na bránu: .

Šurý (Šimonů) – Novotný, M. Zbořil, Padrnos, Šefl, Pala, Pohl, Černý – Dvořák, Moučka, Procházka – Mašín, Gago, Kratochvil – Šimeček, Hejcman, Navrátil – Tomaník, Indrák, Kylnar

Košarišťan (Tsaregorodtsev) – Juraško, Andersons, Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala, König – Pospíšil, Hruška, Ručkay – Štrauch, A. Zbořil, Rzavský – Bajtek, Videlka, Rogoň – Slávik, Ondrušek, Fábry