Novozámčania odohrali prvý prípravný zápas

Zverejnené 07.08.2018 | Patrik Koči
HAVÍŘOV — Hokejisti Nových Zámkov majú za sebou úvodný prípravný zápas pred nadchádzajúcou tipsportligovou sezónou 2018-19. Zverenci Milana Jančušku v ňom nestačili na český AZ RESIDOMO Havířov, pre ktorý išlo už o tretí prípravný zápas.

Novozámčanov dostal do vedenia už v 4. minúte Patrik Rogoň, ktorému asistoval Filip Bajtek. Domáci hráči však v druhej dvadsaťminútovke udreli až trikrát a naklonili misky váh na svoju stranu. Košarišťana v novozámockej bráne prekonal dvakrát Haas a jedným zásahom prispel Macuha. Novým Zámkom sa už skórovať nepodarilo ani v tretej tretine, pričom domáci skórovali ešte dvakrát. Zverenci Milana Jančušku si tak v prvom zápase prípravy pripísali prehru 1:5.

P1, utorok 7.8.2018, 18:00

AZ Havířov

5:1

(0:1, 3:0, 2:0)

MHC MIKRON N. Zámky

Góly a asistencie: 22. Haas (Bednář, Maruna), 28. Haas (Juhász, Matai), 38. Macuh (Luža, Matoušek), 55. Veselý, 59. Bednář (Matai) – 4. Rogoň (Bajtek). Rozhodcovia: Trombík, Mikula – Konvička, Hranoš. Vylúčenia: . Využitie: . V oslabení: . Diváci: . Strely na bránu: .