Pod Dubňom rozhodovali nájazdy, úspešnejší domáci

Zverejnené 02.12.2017 | Patrik Koči
ŽILINA — Novozámčania v piatok nastúpili v Žiline, kde síce vyhrávali po góle Kobu Jassa, no následne museli bojovať o predĺženie až do predposlednej minúty. V nej poslal zápas do predĺženia Róbert Lantoši. Keďže v predĺžení gól nepadol, nasledovali samostatné nájazdy, v ktorých domáci vyhrali 2:1.
24. kolo, piatok 1.12.2017, 18:00

MsHK Žilina

3:2 sn

(0:0, 1:1, 1:1 -)

MHC MIKRON N.Zámky

Góly a asistencie: 31. Stupka (Holovič), 49. Jurík (Tomas, Poulin), rozh. náj. Švihálek – 23. Jass Koba (Novák Michal), 59. Lantoši (Novák Michal). Rozhodcovia: Snášel, Orolín – Stanzel, Rojík. Vylúčenia: 9:8. Využitie: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 912. Strely na bránu: 37:44.

MsHK Žilina

Tomek (Mikoláš) – Mikuš, Juraško, Poulin, Chaloupka, Harant, Roman, Hatala – Tvrdoň, Handlovský, Klimenta – Tomas, Hruška, Jurík – Švihálek, Holovič, Stupka – Ondruš, Švec, Rogoň

Foltán (Romančík) – Salija, Látal, Plašil, Novák, Hruška Mi., Jass M., Trška – Cetkovský, Novotný, Zbořil – Dubec, Škoda, Fábry – Lantoši, Šimun, Varga – Jass K., Rehák, Štumpf