Nové Zámky zvládli šesťbodový zápas a poskočili na ôsme miesto

Zverejnené 15.02.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V utorok odohrali Novozámčania valentínske kolo na domácom ľade, v ktorom od osemnástej hodiny hostili Duklu Trenčín.

Zverenci Štefana Mikeša do zápasu nastúpili už aj s novou útočnou akvizíciou Stanislavom Kučkinom, no už v 4. minúte prehrávali po góle hosťujúceho Sádeckého. O štyri minúty vyrovnal na 1:1 Richard Lelkeš a následne sa v presilovej hre presadil po prvýkrát v novozámockom drese Kučkin. Následne ešte ruský útočník v 54. minúte sklepol v presilovke puk Denisovi Rehákovi, ktorý taktiež svojim premiérovým zásahom rozhodol o výhre Nových Zámkov 3:1.

45. kolo, utorok 14.2.2017, 18:00

HC Nové Zámky

DOMÁCI

3:1

(2:1, 0:0, 1:0)

Dukla Trenčín

HOSTIA
Góly a asistencie: 8. Lelkeš (Čaládi, Rehák Denis)), 15. Kučkin (Saarinen, Novotný)), 54. Denis Rehák (Kučkin) – 4. Sádecký (Hossa, Bezúch). Rozhodcovia: Peter Stano, Róbert Müllner – Martin Junek, Peter Šefčík. Vylúčenia: 5:7. Využitie: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 796. Strely na bránu: 31:40.

HC Nové Zámky

Lundström – Drtina, Cardwell, Sandgren, Chovan, Mäkinen, Den. Rehák, Maier – Paulovič, Kytnár, Saarinen – Kučkin, Novotný, Hujsa – Lelkeš, Čaládi, Fábry – Tibenský, Dom. Rehák, Dubec

Dukla Trenčín

Volden – Bohunický, Bagin, Holenda, Cebák, Hatala, Drgoň, Tužinský, Pavúk – Bezúch, Sádecký, Hossa – Ručkay, Bulík, Sojčík – Hudec, Švec, Gašparovič – Pardavý, Šimun, Hecl
 
 

Ohlasy po stretnutí

 

Fotogalerie