V poslednom domácom zápase Novozámčania prehrali 2:1, v piatok posedný zápas v Piešťanoch

Zverejnené 05.04.2016 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Už s istotou postupu do najvyššej súťaže privítali v utorok Novozámčania o druhé miesto bojujúci Bardejov. Po úvodnom tlaku domácich sa hra vyrovnala, no hráči Bardejova s nožom na krku prekonať Kristína nevedeli. Podarilo sa im to až v 28. minúte, keď otvoril skóre stretnutia Kalináč. O vyrovnanie sa postaral v úvode tretej tretiny Michal Hudec. O rozuzlenie sa postaral v 57. minúte hosťujúci Linet, ktorý zabezpečil Bardejovu aspoň teoretickú šancu na postup. O druhom postupujúcom sa rozhodne v piatok. Zámky cestujú do Piešťan, pričom domácim na postup stačí jediný bod.
TSB7, utorok 5.4.2016, 18:00

MHC MIKRON N. Zámky

1:2

(0:0, 0:1, 1:1)

HC46 Bardejov

Góly a asistencie: 42. Hudec (Novák, Havlík) – 28. Kalináč (Solomončak, Ihnaťo), 57. Linet (Valjent). Rozhodcovia: D. Konc, Lokšík – Kacej, Stanzel. Vylúčenia: 3:6. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1690. Strely na bránu: 34:33.

Kristín (Šinkovič) – Jakovlevs, M. Chovan, Baron, Kousalík, Reichel, Opalek, Hrudík, Sucharda – Frolík, Čaládi, Podstavek – Novák, Hudec, Havlík – Dubec, Zlocha, Török – Korytko, Hegyi, Komínek

Škorvánek (Sabol) – Loydl, Takáč, Valentín, Bednár, Polaček, Pichnarčík, Valjent, Všetečka – Vaško, Kalináč, Baláž – Ihnaťo, Cútt, Solomončak – Fajčák, Linet, Jokeľ – Česelka, Šimčák, Ščurko