Novozámčania naďalej víťazne, na Liptove zvíťazili 2:1

Zverejnené 05.02.2016 | Patrik Koči
V piatok cestovali bielo-zelení na Liptov, kde ich čakal ťažký duel proti Liptovskému Mikulášu. Novozámčania vstúpili do zápasu veľmi aktívne, čo potvrdili otvorením skóre v 7. minúte, keď sa presadil Hudec. V 14. minúte bielo-zelení vyšachovali domácu obranu a akciu na jeden dotyk zakončil do prázdnej brány Martin Frolík. Výborne chytajúci Ján Chovan privádzal svojimi zákrokmi domácich hráčov a divákov častokrát až do zúfalstva. Pochytal 32 z 33 striel Liptákov, keď ho prekonal jedine Sukeľ. Novozámčania natiahli sériu víťazstiev už na desať zápasov v rade. V poslednom zápase základnej časti privítajú v nedeľu o 17:00 Senicu.
44. kolo, piatok 5.2.2016, 17:00

HK32 L. Mikuláš

1:2

(0:2, 1:0, 0:0)

MHC MIKRON N. Zámky

Góly a asistencie: 31. Sukeľ (Lichanec) - 7. Hudec (Podstavek, Fábry), 14. Frolík (Podstavek, Havlík). Rozhodcovia: Korba - Šoltés, Vyšný. Vylúčenie: 3:5. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1028. Strely na bránu: 33:21.

Pravda – Mezovský, Krčula, Cibuľa, Jabrocký, Laco – Nádašdi, Burzala, Uram, Lichanec, Sukeľ – Gula, Šiška, Brezniak, Piatka, Bartík – Kadlubiak, Oravec, Lištiak, Piatka, Oško

Chovan – Chovan M, Ďurčo, Frolík, Čaládi, Podstavek – Hrudík, Bobček, Fábry, Hudec, Havlík – Sucharda, Jakovlevs, Dubec, Hegyi, Komínek – Koutnik, Tábi, Torok