V Humennom sa rozhodovalo na nájazdy, úspešnejší boli domáci

Zverejnené 30.10.2015 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V piatkovom zápase sa na ľade Humenného dostali Novozámčania do vedenia v 14. minúte zásluhou Mareka Dubca, ktorý využil presilovú hru. Následne však séria zbytočných vylúčení stála dva góly v Kristínovej bráne z hokejky Roháčika, resp. Mihaliča. O vyrovnanie sa postaral Dominik Hegyi, no to bola posledná zmena stavu v riadnom hracom čase. V predĺžení sa nepodarilo skórovať ani jednému mužstvu a tak na radu prišli samostatné nájazdy. Tentokrát sa za bielo-zelených presadil iba Mamonovs, pričom domáci skórovali dvakrát a tak sa mohli radovať zo zisku bodu naviac. Najbližší zápas odohrajú Nové Zámky v nedeľu v Detve.
17. kolo, piatok 30.10.2015, 17:30

MHK Humenné

3:2 sn

(0:1, 2:1, 0:0 - 0:0 - 2:1)

MHC MIKRON N. Zámky

Góly a asistencie: 21. Roháčik (Krempaský, Ihnaťo), 23. Mihalič (Podsedlý, Roháčik), 65. Ihňato (víťazný nájazd) – 14. Dubec (Ďurčo, Štefanka), 33. Hegyi (Koutník, Gula). Rozhodca: Švajka - Hanko, Ševčík. Vylúčenia: 5:7, naviac Dubec 5 min. + osobný trest do konca stretnutia za vrazenie na mantinel. Využitie: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 743.

MHK Humenné

Volentier - Gashi, Horváth, Janči, Kramár, Roháčik, Šeliga, Šugár, Varga, Ihnaťo, Krempaský, Mihalič, Podsedlý, Roháč, Segľa M., Renčok, Segľa P., Vartovník

Kristín - Baron, Ďurčo, Gula, Hrudík, Chovan, Konc, Sucharda, Šiška - Bašič, Dubec, Hegyi, Koutník, Lokhnanin, Mamonovs, Podstavek, Priganc, Štefanka