Dramatická posledná tretina, rozhodlo sa až v samostatných nájazdoch

Zverejnené 28.10.2015 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Po druhej tretine svietilo po góloch Dubeca a Gutova skóre 2:0, pričom sa zdalo, že už je o všetkom rozhodnuté. Tri minúty do konca zápasu sa však vo vlastnom oslabení presadil bývalý hráč Nových Zámkov, Matúš Púchovský a päť sekúnd do konca vyrovnal kapitán hostí Hrubý. V predĺžení gól nepadol a na radu prišli samostatné nájazdy. V tých predviedli svoju šikovnosť Albín Podstavek a Vladimirs Mamonovs, ktorí rozhodli o víťazstve Nových Zámkov 3:2.
16. kolo, streda 28.10.2015, 18:00

MHC MIKRON N. Zámky

3:2 sn

(2:0, 0:0, 0:2)

HK S.N.Ves

Góly a asistencie: 10.Dubec (Chovan, Frolík), 12.Gutov (Lokhanin, Šiška), 65.Podstavek (rozhodujúci nájazd). - 58.Púchovský (Šterbák, Ištoci), 60.Hrubý (Šterbák, Koky). Rozhodca: Pišťanský - Kristian, Vido. Vylúčenia: 5:8. Využitie: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1258. Strely na bránu: 47:37.

Kristín – Ďurčo, Chovan, Šiška, Sucharda, Gula, Baron, Hrudík, Konc – Frolík, Štefanka, Podstavek – Priganc, Gutov, Lokhanin – Dubec, Hegyi, Koutník – Mamonovs