Podstavek rozhodol v poslednej minúte

Zverejnené 07.10.2015 | Tomáš Fiala
NOVÉ ZÁMKY — Považská Bystrica v súboji s Novými Zámkami počas celého zápasu napĺňala do bodky úlohu nepríjemného súpera. Hoci sa bielo- zelení dostali do vedenia v 8. minúte, o necelé 3 minúty bolo vyrovnané. Už, keď sa zdalo, že sa bude predlžovať o všetkom rozhodol Albín Podstavek a zabezpečil tak Novým Zámkom ďalšie, mimoriadne dôležité 3 body!
9. kolo, streda 7.10.2015, 18:00

HK95 P.Bystrica

1:2

(1:1, 0:0, 0:1)

MHC MIKRON N. Zámky

Góly a asistencie:: 12. Dubeň (Jarab, Koleda) – 8. Hegyi (Tábi, Koutník), 60. Podstavek (Frolík, Chovan). Rozhodcovia: Tornay – Peterka, Wolf. Vylúčenia: 3:5, navyše Devečka 10min. za napadnutie zo zadu. Využitie: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Strely na bránu: .

Hričina – Hriňa, Klačko, Filo, Prášek, Dubeň, Majerčík, Mravec – Jarab, Koleda, Rosenberg – Čicala, Paleček, Ligas – Holák, Rufati, Lokaj – Švantner, Kubín, Michalek

Kristín – Ďurčo, Chovan, Šiška, Sucharda, Devečeka, Gula, Baron – Frolík, Štefanka, Podstavek – Lokhanin, Gutov, Weissmann – Koutník, Hegyi, Dubec – Tábi, Olvecký, Priganc