Vedenie klubu predĺžilo zmluvu s brankárskou jednotkou

Zverejnené 15.05.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Prvým hráčom, s ktorým sa vedenie novozámockého klubu dohodlo na spolupráci pre nadchádzajúci tipsportligový ročník 2018-19, je 24-ročný brankár Samuel Baroš.

Odchovanec bratislavského Slovana prišiel do Nových Zámkov začiatkom decembra po krátkom pôsobení v českom Hradci Králové. Dovedna, vrátane play-off, nastúpil v bielo-zelenom drese do 29 zápasov, v ktorých si udržal vyše 90-percentnú úspešnosť zákrokov.

„Na predĺžení spolupráce o ďalší rok sme sa dohodli pár dni po skončení play-off. So skončeným ročníkom som spokojný nebol, nakoľko na začiatku som veľa času strávil bez odchytaných zápasov. Od môjho pôsobenia v Nových Zámkoch som sa k tomu ešte stihol dvakrát zraniť,“ obzrel sa Samuel Baroš za uplynulou sezónou, v ktorej Nové Zámky obsadili ôsme miesto. A s akými vyhliadkami ide do tej nadchádzajúcej? „Dúfam, že sa to tentokrát obráti na dobré a ukážem, že som bol pre Nové Zámky správna voľba. Verím, že sa mi bude v bránkovisku dariť, a čo sa týka klubového úspechu, ešte nikdy som nešiel do sezóny s tým, aby sme neskončili na najvyššej priečke,“ uzavrel viacnásobný slovenský reprezentant.