Mládež: Ples rodičov a priateľov Novozámockého mládežníckeho hokeja vo veľkom štýle

Zverejnené 22.02.2019 | Redakcia
NOVÉ ZÁMKY: V sobotu, dňa 16. februára 2019 sa uskutočnil druhý ročník plesu rodičov a priateľov novozámockého mládežníckeho hokeja. 120 hostí, ktorí naplnili reštauráciu Berek skvelou náladou a priateľskou atmosférou, sú jedna krvná skupina nielen čo sa zábavy týka. Tým jednoznačným spoločným menovateľom je hlavne nadšenie pre hokej, ako extraligový, tak mládežnícky.

Ples príhovorom a slávnostným prípitkom otvoril tréner mládeže Tomáš Fiala. Punc výnimočnosti dodal plesu aj program, v ktorom sa okrem tanečníkov z tanečnej školy VIVA predstavil aj náš šikovný brankár z kategórie 6HT, Gabriel Suchý a svojim spevom zaujal všetkých zúčastnených.

Okrem fantastickej tanečnej zábavy bola príjemným oživením večera aj fotobúdka, ktorá plesajúcim zvečnila tento výnimočný večer v podobe zábavných fotografii. Očakávaným bodom programu bola samozrejme tombola, ktorá vďaka štedrosti podporovateľov, lákala všetkých zúčastnených. Za spomenutie stoja všetky ceny, no najväčším lákadlom bol televízor venovaný plesovým výborom, rovnako aj tablet od spoločnosti MIKRON SLOVAKIA s.r.o., či rôzne pobytové poukazy. Vzhľadom na to, že MIKRON je generálnym partnerom novozámockého hokeja a hokej je pre pána Ing. Františka Suchardu srdcová záležitosť, rád túto akciu podporil.

Zábava, ktorá sa niesla až do skorých ranných hodín všetkých plesajúcich "resetla" od každodenných starostí a potvrdila, že rodičia a priatelia novozámockého hokeja sa vedia baviť ako jeden tím.

A na dobrých vzťahoch sa dá budovať!

Tešíme sa na Vás opäť v ďalšej plesovej sezóne.


Plesový výbor