Mládež: zahájenie letnej prípravy » doplnené

Zverejnené 30.04.2019 | Redakcia
NOVÉ ZÁMKY — Hokejová sezóna 2019/2020 odštartuje už tradične prípravou na suchu, do ktorej sa zapoja všetky mládežnícke tímy. V nasledujúcom prehľade nájdete mená trénerov a ich asistentov pre novú sezónu, ako aj menné zoznamy hráčov a hráčiek letnej prípravy.

Letná príprava — zameraná na všeobecný kondičný tréning — bude zahájená v pondelok dňa 6. mája 2019 od 16:00 hod. Tréneri jednotlivých mládežníckých kategórií oznámia cez oddielových vedúcich miesto a čas zrazu. Dňa 3. mája boli upravené zoznamy hráčov a hráčiek kategórií 5HT a 4HP až HPP.

Dorastenci (1. 1. 2002 až 31. 12. 2003)

Hlavný tréner Ladislav Branikovič
Asistent trénera Stanislav Hudec (0903 761 760)
Hráči Huszár Viktor, Julínek Andrej, Klíma Lukáš, Krásny Hugo, Kriš Jozef Dominik, Kucharovič Filip, Kutálek Jakub, Lauro Timotej, Marček Branislav, Mičík Viktor, Prochaczka Tomáš, Remiaš Tomáš, Štaubert Oskar Samuel, Tomko Maximilián, Zachar Tomáš

Kadeti (1. 1. 2004 až 31. 8. 2005)

Hlavný tréner -
Asistent trénera -
Hráči a hráčky Bajla Filip René, Balog Oskar Hugo, Czuczor Filip, Ďurina Martin, Gúcky Andrej, Járik Peter, Kečkéš Adam, Kuchar Daniel, Majerčík Dávid, Mucha Filip, Petráš Boris, Petrík Viktor, Sádecký Dávid, Slávik Damián, Stern Lily, Tóth Dominik, Tuzar Martin

8HT (1. 9. 2005 až 31. 8. 2006)

Hlavný tréner Garip Saliji (0905 587 808)
Asistent trénera Stanislav Hudec (0903 761 760)
Hráči a hráčky Bohoš Samuel, Bóna Dávid, Cvik Lukáš, Gögh Viktor, Helecz Tomáš, Kodhaj Dávid, Kostolányi Denis, Mokráš  Marko, Molnár Krištóf, Senková Michaela Katarína, Slávik Jakub, Szetei Filip, Taricsová Kristína, Vaškovič Ivan

7HT (1. 9. 2006 až 31. 8. 2007, vrátane 1. 9. 2007 až 31. 8. 2008)

Hlavný tréner Garip Saliji (0905 587 808)
Asistent trénera František Kučera (0905 768 563)
Hráči a hráčky Abrman Jakub, Boťanský Jakub, Fazekaš Dávid, Finda Dan, Hamran Jozef, Jančovič Samuel, Javorčík Michal, Kuzma Lukáš, Kyjanek Martin, Kyselina Martin, Lövinger Alex, Mellen Adam, Nagy Atilla, Petráš Matej, Pirohár Teo, Porubčan Filip, Rybárik Dávid, Segíň Alex, Slobodík Samuel, Suchý Gabriel, Šarfický Markus, Tomaštíková Liana, Tóthová Ema, Vadkerti Mick, Vacho Samuel, Zlatinský Sebastián

5HT (1. 9. 2008 až 31. 8. 2009)

Hlavný tréner Marián Tomaštík (0907 402 259)
Asistent trénera Denis Vaďovský (0915 122 864)
Hráči a hráčky Bubla Roland, Čviriková Roxy, Dobiáš Samuel, Fazekaš Sebastián, Hajdušek Viktor, Jakubovich Zoltán, Krcev Darko, Manet Eduard, Marko Damián, Melichárek Timotej, Miškovičová Dominika, Oliver Tomaštík, Remiáš Martin, Riszdorfer Michal, Rozbroy Dárius, Róža Timotej, Rychňavský Maxim, Steiner Marek, Stern Teo, Szabó Dávid, Švajda Filip, Varga Adam, Viszlay Viktor

4HP (1. 9. 2009 až 31. 12. 2010)

Hlavný tréner Denis Vaďovský (0915 122 864)
Asistent trénera Mário Vörös
Hráči a hráčky Ataky Roland, Dobiáš Matej, Dráfiová Carmen, Farkaš  Oliver, Freyová Nela, Guzman Maxim, Helecz Tobias, Hrušková Karin, Jendrušák Alex, Jurík Jakub, Kiss  Albert, Korytár Ján, Levák Tomáš, Lorinczová Patrícia, Petro Martin, Procházka Marko, Rezníček Filip, Rosík Peter, Supeková Laura, Teplan Eduard, Uhrínová Caroline, Vadkerti Kristián

3HP (1. 9. 2010 až 31. 12. 2011)

Hlavný tréner Tomáš Fiala (0949 312 554)
Asistent trénera Mário Vörös
Hráči a hráčky Bachúrik Adam, Bitter Dávid, Bombic Dominik, Czibula Mark, Čulák Damián, Čvirik Alex, Dragúň Juraj, Fabo Nikolas, Héger Nikolas, Kaplan Eduard, Kaplan Ester, Kolaroszký Martin, Marko Darren Sebastán, Marko Teodor, Molnár Róbert, Péter Alex, Porubčan Matúš, Rybárik Martin, Šarfický Lukáš, Šurnovský Matúš, Tomaštík Oliver, Tóth Nikolas

0-2HPP (po 31. 12. 2011)

Hlavný tréner Tomáš Fiala (0949 312 554)
Asistenti trénera Marek Gábriš (0940 388 338)
Juraj Hariš
Kevin Hariš
Mário Vörös
Hráči a hráčky Benčo Adam, Broczká Lára, Čaplák Sebastián, Dragúň Juraj, Frey Peter, Hancko Alex, Hošek Jaroslav, Jendrušák Filip, Kyselicová Viktória, Lavička Tobias, Lovász Branislav, Mesiariková Emma, Naď Slavko, Ožvaldová Dominika, Pavlúsik Marek, Polomský Teodor, Prochádzka Dominik, Rezničková Michaela, Rozsnyo Lukáš, Stanová Veronika, Suchý Daniel, Šulc Mateo, Uhrín Tobias, Uhrínová Zoana