V utorok privítame popradských kamzíkov, rezerva hostí Spišiakov

Zverejnené 28.01.2019 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Utorok bude hokejovo bohatý. Najprv o 15:00 nastúpi na novozámockom zimnom štadióne rezerva proti Spišskej Novej Vsi v rámci 44. kola St. Nicolaus 1. hokejovej ligy, následne o 18:30 privíta áčko hokejistov Popradu v rámci predohrávky 53. kola Tipsport Ligy.

Novozámčania si triumfom v Trenčíne upevnili šiestu priečku. Aktuálne majú 84 bodov a na piaty Poprad strácajú päť bodov (tri body budú Popradu odrátané po základnej časti, pozn. redakcie). Popradčania v nedeľu nestačili na baranov, v Banskej Bystrici prehrali 2:3.

Vzájomné zápasy oboch celkov sú v aktuálnej sezóne vyrovnané. Dvakrát sa radovali Nové Zámky (2:1, 5:2) a rovnako tak Poprad (2:1, 6:5 po predĺžení).


HK Poprad

Posledný zápas:
27.01.2019 HC 05 iClinic Banská Bystrica – HK Poprad 3:2

Zostava z posledného zápasu:
Vošvrda – Petran, Brejčák, Karalahti, Erving, Ťavoda, Miner, Salija – Takáč, Zagrapan, Abdul – Bondra, Heizer, Svitana – Buzzeo, Mlynarovič, Miller – Belluš, Kundrík, Macík.


Informácie o vstupenkách

Hľadisko je rozdelené na sektory A, B, C, D, E, F, G, H, S1, S2(sektor hostí), S3 a S4. V sektoroch A až H je 11 radov sedadiel. Sektory S1 až S4 sú na státie. Ak by ste mali problém pri hľadaní svojho miesta, neváhajte osloviť usporiadateľa, ktorý Vás nasmeruje.

Pre všetky sektory platí jednotné vstupné 5,- €.


HK Spišská Nová Ves

Posledný zápas:
27.01.2019 HK Spišská Nová Ves – HK Skalica 4:5

Zostava z posledného zápasu:
Surák – Knižka, Zekucia, Grebenyuk, Gerasimov, Krmenčík, Vantroba (A), Soveľ – Novák, Koky, Olejník, M., Kover, Zwick, Mikulka, Ondov, Polomský, Pischalnikov, Halázs, Findura (A), Nagy (C)

Úvodné buly zápasu so Spišskou Novou Vsou je o 15:00. Jednotné vstupné je 3,-€.