Zavíta do Nových Zámkov dvojnásobný víťaz Stanley Cupu?

Zverejnené 24.01.2019 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V piatok 25. januára pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga zápasmi 46. kola. Nové Zámky privítajú o 18:30 v krajskom derby hokejistov spod Zobora. Nitriansky dres by si už v piatkovom zápase mohol obliecť hviezdny Kris Versteeg.

Novozámčania v poslednom kole zvíťazili v Budapešti hladko 5:0 a v tabuľke si upevnili šieste miesto so 78 bodmi. Na päty však zverencom trénera Milana Jančušku dýcha trenčianska Dukla, ktorá stráca dva body.

Nitrania ťahajú štvorzápasovú šnúru prehier, keď nestačili na Košice, Zvolen, Poprad a v poslednom kole na Miškovec. V tabuľke patrí zverencom trénera Antonína Stavjaňu piate miesto s 86 bodmi.

Doposiaľ na seba oba celky v aktuálnom ročníku narazili štyrikrát. Dvakrát sa radovali Novozámčania (4:0, 4:3pp), dvakrát zase Nitrania (5:3, 4:2).


HK Nitra

Posledný zápas:
20.01.2019 HK Nitra – DVTK Jegesmedvék 1:2 po predĺžení

Zostava z posledného zápasu:
Šimboch (Foltán) – Mezei, McCormack, Korím, Morrison, Mir. Pupák, M. Versteeg, A. Sloboda – Blackwater, M. Slovák, A. Kollár – Lantoši, Kerbashian, Scheidl – B. Rapáč, Bortňák, Buček – Hrušík, Čaládi, Fominykh – Pätoprstý.


Informácie o vstupenkách

Hľadisko je rozdelené na sektory A, B, C, D, E, F, G, H, S1, S2(sektor hostí), S3 a S4. V sektoroch A až H je 11 radov sedadiel. Sektory S1 až S4 sú na státie. Ak by ste mali problém pri hľadaní svojho miesta, neváhajte osloviť usporiadateľa, ktorý Vás nasmeruje.

Pre všetky sektory platí jednotné vstupné 7,- €.

Je verejným tajomstvom, že HK Nitra dlhodobo rokuje o príchode Krisa Versteega pod Zobor. Svoj debut v Tipsport Lige by mohol 32-ročný Kanaďan absolvovať už v piatok v Nových Zámkoch. Nenechajte si preto ujsť možnosť vidieť naživo atraktívny derby zápas a dvojnásobného víťaza Stanley Cupu. Úvodné buly je o 18:30!