V utorok doma proti majstrovi

Zverejnené 15.01.2019 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V utorok 15. januára pokračuje Tipsport Liga zápasmi 42. kola. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 18:30 na domácom ľade proti majstrovi z Banskej Bystrice.

Novozámčania v nedeľu uspeli v Poprade, keď kamzíkov zdolali 5:2. Zverenci trénera Milana Jančušku pretrhli nelichotivú 5-zápasovú šnúru prehier. V tabuľke sú na šiestom mieste so ziskom 71 bodov. Bystričania v poslednom kole privítali Miškovec, ťahali však za kratší koniec a s DVTK prehrali po samostatných nájazdoch. V tabuľke patrí zverencom trénera Dana Cemana prvé miesto so ziskom 90 bodov.

Vo vzájomných zápasoch v doterajšom priebehu sezóny sa viac darilo baranom. Na domácom ľade triumfovali 2:1 po samostatných nájazdoch a 6:3. V Nových Zámkoch sa radovali bielo-zelení, ktorým triumf 3:2 zabezpečil v predĺžení Andreas Štrauch.


HC ‘05 iClinic Banská Bystrica

Posledný zápas:
13.01.2019 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica – DVTK Jegesmedvék 2:3 po s.n.

Zostava z posledného zápasu:
Williams (Baroš) – Biro, Mihalik, Southorn, Ďatelinka, Kubka, Lunter, Marshall, Sloboda – Bartánus, Gabor, Selleck, Torok, Faille, Giertl, Higgs, Asselin, Kabáč, Koper, Róth, Sýkora.


Informácie o vstupenkách

Hľadisko je rozdelené na sektory A, B, C, D, E, F, G, H, S1, S2(sektor hostí), S3 a S4. V sektoroch A až H je 11 radov sedadiel. Sektory S1 až S4 sú na státie. Ak by ste mali problém pri hľadaní svojho miesta, neváhajte osloviť usporiadateľa, ktorý Vás nasmeruje.

Pre všetky sektory platí jednotné vstupné 7,- €.