Nový rok odštartujeme proti Zvolenu

Zverejnené 04.01.2019 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Zverenci Milana Jančušku odštartujú kalendárny rok 2019 domácim zápasom so Zvolenom. Duel 38. kola Tipsport Ligy je na programe v piatok o 18:30.

Novozámčania sa rozlúčili so starým kalendárnym rokom prehrou 1:3 v Košiciach. V tabuľke Tipsport Ligy im patrí aktuálne šiesta priečka so 68 bodmi. Ich tabuľkový sused zo Zvolena má na piatom mieste náskok 5 bodov. Zverenci trénera Andreja Podkonického naposledy triumfovali pred vlastnými fanúšikmi nad Miškovcom 2:0.

Doposiaľ sa tieto mužstvá v aktuálnom ročníku stretli trikrát. V úvodnom septembrovom súboji triumfovali Novozámčania pod Pustým hradom 3:2 po predĺžení, následne bral Zvolen tri body z Nových Zámkov po výhre 4:2. Posledný zápas z konca novembra vyhrali vo Zvolene opäť Novozámčania, tentokrát 2:1 v riadnom hracom čase.


HKM Zvolen

Posledný zápas:
30.12.2018 HKM Zvolen – DVTK Jegesmedvék Miškovec 2:0

Zostava z posledného zápasu:
Skapski (Tomek) – Pöyhönen, Fraser, Drgoň, Roman, Zeleňák, Ulrych, Pufahl, Růžička – Vandas, Kytnár (A), Handlovský – Zuzin, Mich.Chovan (C), Obdržálek – Mitchell, Špirko (A), Šišovský – P.Halama, Petráš, Andrisík


Informácie o vstupenkách

Hľadisko je rozdelené na sektory A, B, C, D, E, F, G, H, S1, S2(sektor hostí), S3 a S4. V sektoroch A až H je 11 radov sedadiel. Sektory S1 až S4 sú na státie. Ak by ste mali problém pri hľadaní svojho miesta, neváhajte osloviť usporiadateľa, ktorý Vás nasmeruje.

Pre všetky sektory platí jednotné vstupné 5,- €.