V piatok na domácom ľade proti Dukle

Zverejnené 21.12.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V piatok 21. decembra 2018 pokračuje Tipsport Liga zápasmi 33. kola, zverenci trénera Milana Jančušku vyzvú o 18:30 Duklu Trenčín.

Duel Nových Zámkov s Trenčínom prinesie súboj tabuľkových susedov. Nakoľko majú obe mužstvá odohraný rovnaký počet zápasov a na konte 57 bodov, tento súboj pomôže jednému mužstvu v boji o šiestu priečku. Na nej je aktuálne Dukla Trenčín, avšak iba vďaka lepšiemu skóre.

Nové Zámky v ostatnom kole prehrali pod Urpínom s Banskou Bystricou 3:6, Trenčín zdolal na domácom ľade Miškovec 4:1. Pre zverencov Milana Jačušku išlo o druhú prehru v rade, naopak pre zverencov Petra Oremusa o štvrtý víťazný zápas za sebou.

V oboch vzájomných zápasoch v aktuálnej sezóne sa zrodilo víťazstvo Nových Zámkov. Na juhu Slovenska išlo o triumf 4:2, pod hradom Matúša Čáka zase 4:0.


HK Dukla Trenčín

Posledný zápas:
19.12.2018 HK Dukla Trenčín – DVTK Jegesmedvék Miškovec 4:1

Zostava z posledného zápasu:
Valent (Šimko) – Bohunický, Krejčí, Rýgl, Holenda, Luža, Frühauf, Bokroš, Špankovič – Radivojevič, Sojčík, Hecl – Varga, Sádecký, Bartovič – Hudec, Dlouhý, Pardavý – Luhový, Švec, Mikula


Informácie o vstupenkách

Hľadisko je rozdelené na sektory A, B, C, D, E, F, G, H, S1, S2(sektor hostí), S3 a S4. V sektoroch A až H je 11 radov sedadiel. Sektory S1 až S4 sú na státie. Ak by ste mali problém pri hľadaní svojho miesta, neváhajte osloviť usporiadateľa, ktorý Vás nasmeruje.

Pre všetky sektory platí jednotné vstupné 5,- €.