Dobre rozbehnutý stroj trénera Jančušku preveria žilinskí vlci

Zverejnené 17.09.2018 | Patrik Koči
ŽILINA — Na zverencov Milana Jančušku čaká v utorok dlhá cesta do Žiliny. Zápas pod Dubňom začína o 17:30.

Novozámčania sú po dvoch kompletných tipsportligových kolách na čele tabuľky. Aj vďaka predohrávke s HK Orange 20 majú na svojom konte 9 bodov a skóre 14:2.

Žilinčania odohrali taktiež tri zápasy, no bodovali iba proti dvadsiatke. Po prehre s Detvou i Miškolcom sú zverenci Pavla Paukovčeka s 3 bodmi na desiatej priečke so záporným skóre 11:14.

„Dúfam, že budeme pokračovať v nastolenom trende. Proti Nitre sme podali výborný tímový výkon, držali sme si chrbát. Vyskytli sa aj nejaké chyby, ale dokázal sme ich napraviť a tak by to malo byť,“ povedal pred zápasom v Žiline obranca Samuel Hain, podľa ktorého bude dôležité nezaspať na vavrínoch. „Atmosféra je po troch víťazstvách dobrá, ale netreba zaspať na vavrínoch. Musíme byť skromní, stále na sebe pracovať, stavať to na dobrej defenzíve, z čoho môžeme následne vyrážať do protiútokov, ktoré sa nám zatiaľ darí využívať. Chcem sa taktiež poďakovať fanúšikom, ktorí sú úžasní,“ dodal 21-ročný rodák z Topoľčian.

MsHK Žilina

Posledný zápas MsHK Žilina:
16.9.2018 DVTK Jégesmedvék Miškovec 6:2 MsHK Žilina

Zostava MsHK Žilina z posledného zápasu:
Mikoláš – Kučný, Bagin, Jankovič, Žilin, Piegl, Matejka, Mendrej, Pastor – Jenčík, Surovka, Huna (A) – Hvila, Húževka (A), Balej (C) – Bárta, Ručkay, Beránek – Ondruš, Síkela, Hrazdíra