Kompletný zoznam prípravných zápasov

Zverejnené 12.06.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Zverenci Milana Jančušku si pred sezónou 2018/19 zmerajú sily so šiestimi mužstvami z Česka. Okrem toho nastúpia aj prti HC Bratislava, HK Orange 20 či MAC Budapešť. Fanúšikovia sa však môžu tešiť aj na derby s Nitrou. Dovedna tak Novozámčania v príprave nastúpia na 12 zápasov.

Úvodný prípravný zápas je na programe 7. augusta v Sliezsku, kde Novozámčania vyzvú účastníka českej WSM ligy AZ Residomo Havířov.

Následne sa bielo-zelení predstavia na domácom ľade a to konkrétne vo štvrtok 9. augusta. Ich súperom bude účastník 1. hokejovej ligy HC Bratislava.

V priebehu troch dní, t.j. od 14. do 16. augusta, nastúpi novozámocký výber na tri zápasy proti Zlínu, Přerovu a Jihlave, ktoré sa odohrajú ako súčasť Zubr Cupu 2018. Zápas proti extraligovému Aukro Berani Zlín sa bude hrať na zlínskom štadióne Luďka Čajky, ostatné dva zápasy, proti prvoligovým HC ZUBR Přerov a HC Dukla Jihlava, sa odohrajú v Přerove.

Po Zubr Cupe čaká na zverencov Milana Jančušku dvojzápas s LHK Jestřábi Prostějov. Prvý zápas je na programe 21. augusta v Prostějove, odveta o 9 dní neskôr v Nových Zámkoch.

Nasleduje domáci dvojzápas 23. a 24. augusta proti reprezentačnému výberu HK Orange 20, resp. AZ Residomo Havířov.

V utorok 28. augusta sa môžu novozámockí priaznivci tešiť na krajské derby s HK Nitra, v ktorej drese by sa mal do Nových Zámkov vrátiť útočník Erik Čaládi, ktorý si obliekol novozámocký dres na 222 súťažných zápasov.

Ďalším českým súperom Nových Zámkov bude HC Vsetín. Zápas proti Valachom sa odohrá 4. septembra na vsetínskom Lapači.

Prípravu zakončia Novozámčania na domácom ľade 6. septembra. Ich súperom bude aktuálny majster nadnárodnej Erste ligy a účastník Vyšehradského pohára MAC Budapešť.