Preview pred zápasom: HC Nové Zámky – HC Košice

Zverejnené 08.03.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V piatok pricestuje do Nových Zámkov mužstvo Košíc. Predposledný zápas základnej časti Tipsport Ligy má úvodné buly o 17:30.

Novozámčania sa víťazstvom nad Popradom vyšplhli opäť pred Liptovský Mikuláš. Na svojom konte majú na ôsmej priečke 54 bodov a bodový náskok na mužstvo z Liptova. Zverenci Miroslava Macha si teoretický postup do play-off vedia zaručiť už v piatok, proti Košiciam však musia bodovať naplno. HC Košice sa aktuálne nenachádzajú v hernej pohode, keď prehrali štyri zápasy v rade a v tabuľke spadli na piate miesto.

Vzájomné zápasy v aktuálnej sezóne sú veľmi vyrovnané. Hoci sa bodovo darilo viac východniarom, ktorí získali 10 bodov z 15 možných, Novozámčania vedia mužstvo vedené Romanom Šimíčkom poriadne potrápiť. Dva posledné zápasy sa rozhodovali až v predĺžení, resp. samostatných nájazdoch.

HC Nové Zámky – HC Košice

Informácie o vstupenkách

Hľadisko je rozdelené na sektory A, B, C, D, E, F, G, H, S1, S2(sektor hostí), S3 a S4. V sektoroch A až H je 11 radov sedadiel. Sektory S1 až S4 sú na státie. Ak by ste mali problém pri hľadaní svojho miesta, neváhajte osloviť usporiadateľa, ktorý Vás nasmeruje.

Pre všetky sektory platí jednotné vstupné 7,- €.