Preview pred zápasom: HC Nové Zámky – HK Poprad

Zverejnené 05.03.2018 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — V dohrávke 49. kola hokejovej Tipsport ligy pricestujú do Nových Zámkov hráči HK Poprad. Súboj s kamzíkmi je na programe v utorok od 18:30.

Zverenci Miroslava Macha majú posledné tri súťažné stretnutia na to, aby sa v tabuľke posunuli na ôsme miesto zaručujúce účasť v play-off. Aktuálne sa nachádzajú s 51 bodmi na deviatom mieste so stratou dvoch bodov na ôsmy Liptovský Mikuláš. Popradčania majú účasť v play-off už dávno v suchu. Nachádzajú sa na neohroziteľnom šiestom mieste s 22 bodovým náskokom pred Žilinou. V poslednom zápase dokázali zverenci Marcela Ozimáka zdolať Liptovský Mikuláš na domácom ľade 3:2 a aktuálne ťahajú trojzápasovú víťaznú šnúru.

Vzájomné zápasy v aktuálnej sezóne sú pomerne vyrovnané. Z piatich vzájomných zápasov dokázali Novozámčania získať 5 bodov za výhru 5:0 a 3:2 po samostatných nájazdoch. Poprad dokázal trikrát zvíťaziť v riadnom hracom čase po výsledkoch 3:1, 7:5 a 3:2.

HC Nové Zámky – HK Poprad

Informácie o vstupenkách

Hľadisko je rozdelené na sektory A, B, C, D, E, F, G, H, S1, S2(sektor hostí), S3 a S4. V sektoroch A až H je 11 radov sedadiel. Sektory S1 až S4 sú na státie. Ak by ste mali problém pri hľadaní svojho miesta, neváhajte osloviť usporiadateľa, ktorý Vás nasmeruje.

Pre všetky sektory platí jednotné vstupné 5,- €.