Prvé krajské derby v novej sezóne už v piatok

Zverejnené 05.10.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Piatok 6. októbra pricestuje do Nových Zámkov neďaleká Nitra. Prvé derby v sezóne 2017-18 má úvodné buly na programe o 18:30.

Novozámčania nezvládli posledné tipsportligové kolo podľa svojich predstáv, keď síce v Košiciach vyhrávali 2:0 či 3:1, no z metropoly východu odišli bez bodu po prehre 3:4. Chuť si zverenci Ladislava Lubinu napravili v stredu, keď v rámci Vyšehradského pohára zdolali Fehérvár AV19 tesne 5:4.

Nitrania v novej sezóne striedajú výkony ako na hojdačke. Z deviatich duelov odišli päťkrát víťazne (raz v predĺžení) a štyrikrát ako menej úspešný celok (raz po samostatných nájazdoch). V mužstve Andreja Kmeča pôsobí aj Matej Paulovič, ktorý v uplynulej sezóne obliekal novozámocký dres. Pod Zoborom sa mu zatiaľ darí veľmi dobre, po deviatich zápasoch má na svojom konte sedem gólov a jednu asistenciu. Nitrania v stredu taktiež odohrali zápas v rámci Vyšehradského pohára, v Budapešti uspeli nad MAC 3:2

Pred zápasom

text

Informácie o vstupenkách

Hľadisko je rozdelené na sektory A, B, C, D, E, F, G, H, S1, S2(sektor hostí), S3 a S4. V sektoroch A až H je 11 radov sedadiel. Sektory S1 až S4 sú na státie. Ak by ste mali problém pri hľadaní svojho miesta, neváhajte osloviť usporiadateľa, ktorý Vás nasmeruje.

Pre všetky sektory platí jednotné vstupné 7,- €.