Obranné rady rozšíria Kuzmín a Vidovič

Zverejnené 19.05.2017 | Patrik Koči
NOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu sa dohodlo na spolupráci s dvojicou mladých obrancov, Petrom Kuzmínom a Filipom Vidovičom, ktorí naposledy pôsobili v juniorke Slovana Bratislava. Obaja podpísali dvojcestné zmluvy na jednu sezónu s opciou na ďalší rok.

Dvadsaťjedenročný Peter Kuzmín je rodákom z Bratislavy a odchovancom HC Slovan Bratislava. Okrem zápasov v mládežníckych mužstvách bratislavského klubu odohral v sezóne 2015-16 deväť zápasov v projekte HK Orange 20. V minulom ročníku si v základnej časti pripísal dva góly a deväť asistencií v 42 zápasoch. V play-off pridal v 11 zápasov gól a tri asistencie.


       Meno: Peter Kuzmín
       Narodenie: 20. 3. 1996, Bratislava.
       Výška: 193 cm.
       Váha: 89 kg.
       Držanie hokejky: ľavé.
       Juniorský klub: HC Slovan Bratislava.Dvadsaťročný Filip Vidovič je taktiež rodákom z Bratislavy a odchovancom Slovana. Ofenzívne ladený bek bol v minulej sezóne štvrtým najproduktívnejším obrancom v juniorskej extralige, v 44 zápasoch nazbieral 30 bodov. V play-off pridal v 11 zápasoch tri góly a tri asistencie. Okrem juniorky sa predstavil aj v dvoch zápasoch Budiš ligy, kde v drese Trnavy zaznamenal jednu asistenciu.


       Meno: Filip Vidovič
       Narodenie: 25. 7. 1996, Bratislava.
       Výška: 190 cm.
       Váha: 92 kg.
       Držanie hokejky: ľavé.
       Juniorský klub: HC Slovan Bratislava.