Archív

Posledných 30 článkov

22.2.Mládež: Ples rodičov a priateľov Novozámockého mládežníckeho hokeja vo veľkom štýleRedakciaNOVÉ ZÁMKY: V sobotu, dňa 16. februára 2019 sa uskutočnil druhý ročník plesu rodičov a priateľov novozámockého mládežníckeho hokeja. 120 hostí, ktorí naplnili reštauráciu Berek skvelou náladou a priateľskou atmosférou, sú jedna krvná skupina nielen čo sa zábavy týka. Tým jednoznačným spoločným menovateľom je hlavne nadšenie pre hokej, ako extraligový, tak mládežnícky.
21.2.Novozámčania zdolali PrešovPRE - NZB 0:9, 5.kolo | Patrik KočiZVOLEN — V stredu nastúpili Novozámčania na zápas 5. kola play-out St. Nicolaus 1. Hokejovej ligy. Na zvolenskom ľade zdolali HC Prešov 9:0.
19.2.Mládež: Víťazstvo v derby chutí výborneNZ8 - NIT 6:5, 1.kolo | RedakciaNOVÉ ZÁMKY — V prestížnom regionálnom derby výhra ôsmakov nad rovesníkmi z Nitry v pomere 6:5. Petrík sa blysol hetrikom.

Do dnešného zápasu 16-teho kola 1. ligy starších žiakov 8. ročníka (Región západ, Nadstavba TOP6 U14) nastúpili hráči a hráčky s tým, že nadviažu na včerajší výkon so Slovanom.

Derby bolo vyrovnané a dramatické. Zápas mal vysoké tempo a na hráčoch a hráčkach oboch mužstiev bolo cítiť, že jeden druhému nič nedarujú. Lepší štart do stretnutia mali domáci. Dvakrát viedli (Petrík 1:0, Kodhaj 2:1). Prvá tretina sa skončila vyrovnaním stavu na 2:2. Začiatok druhej tretiny patril hosťom, avšak Viktor Petrík svojím druhým gólom v zápase v 39. min. vyrovnal na 3:3. Postupom času iniciatívu prebrali hostia a zvýšili vedenie o dva góly. Na strane hostí zaujal štvorgólový strelec Lukáš Balko. Boris Záhumenský: "Do tretej tretiny sme vstupovali s dvojgólovým mankom, ale vedeli sme, že môžeme zápas otočiť v náš prospech, čo sa nám nesmiernou snahou a bojovnosťou podarilo." V zápase sa následne striedali v diktovaní hry oba celky, čo sa muselo páčiť aj divákom na tribúne. Gólmi Filipa Czuczora a Viktora Petríka vyrovnali na 5:5. V 58. minúte, po fantastickej akcii Adama Kečkéša, vsietil víťazný gól Samo Bohoš.

"Práve pre takéto momenty sa toľko trénuje a obetuje čas, ale nakoniec to stojí za to! Som rád, že sme hrali s chuťou a bojovali až do konca." poznamenal tréner Boris Záhumenský.

Každé víťazstvo je vzácne, no triumf nad Nitrou teší dvojnásobne. Hráčom a hráčkam gratulujeme k víťazstvu!

17.2.V nedeľu zápas na LiptovePatrik KočiLIPTOVSKÝ MIKULÁŠ — V nedeľu 18. februára pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga zápasmi 52. kola. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 17:00 v Liptovskom Mikuláši.
17.2.V Liptovskom Mikuláši prehra 0:1LMI - NZM 1:0, 52.kolo | Patrik KočiLIPTOVSKÝ MIKULÁŠ — V súboji 52. kola Tipsport Ligy prehrali Nové Zámky na ľade Liptovského Mikuláša 0:1.
15.2.Hokejový piatok: Áčko cestuje do Miškovca, béčko hostí Považskú BystricuPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok 15. februára pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga zápasmi 51. kola. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 18:30 na ľade DVTK Jegesmedvék. Zároveň pokračuje aj St. Nicolaus 1. Hokejová ligá zápasmi 4. kola play-out. B-tím Nových Zámkov o 18:30 hostí Považskú Bystricu.
15.2.Novozámčania zdolali DVTK po nájazdochMIS - NZM 1:2, 51.kolo | Patrik KočiMIŠKOVEC — V piatkovom zápase 51. kola Tipsport Ligy vyhrali Nové Zámky na ľade maďarského Miškovca 2:1 po samostatných nájazdoch.
13.2.Novozámčania zdolali Detvu po predĺžení, rozhodol RučkayNZM - DET 3:2, 50.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V stredajšom zápase 50. kola Tipsport Ligy vyhrali Nové Zámky nad Detvou 3:2 po predĺžení. O góly bielo-zelených sa postarali Juraj Jurík, Eduard Šimun a Henrich Ručkay.
12.2.V nedeľu proti ľadovým medveďomPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V nedeľu pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga 40. kolom. Zverenci trénera Milana Jančušku privítajú na domácom ľade o 16:00 maďarský Miškovec.
12.2.V stredu zápas s DetvouPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V stredu 13. februára pokračuje Tipsport Liga zápasmi 50. kola. Novozámčania na svojom ľade privítajú od 18:30 hokejistov Detvy.
10.2.Na autogramiáde padli stovky podpisov i úsmevovPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V sobotu 9. februára sa v nákupnom centre Aquario od 14:00 uskutočnila autogramiáda hokejistov Nových Zámkov.
10.2.Novozámčania uspeli aj v druhom barážovom zápaseNZB - PRE 7:2, 2.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Rezerva Nových Zámkov vyhrala aj druhý zápas play-out St. Nicolaus 1. Hokejovej ligy. Na domácom ľade zdolala Prešov 7:2
8.2.Novozámčanom pomohol s buly majster sveta z GöteborguPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Počas reprezentačnej pauzy zavítal na tréning A-mužstva bývalý hviezdny útočník Jozef Stümpel. Dvojnásobný medailista z majstrovstiev sveta, ktorý bol známy aj ako výborný hráč na vhadzovania, predával svoje skúsenosti novozámockým útočníkom.
7.2.V sobotu autogramiáda v OC AquarioPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — MHC Mikron Nové Zámky si počas reprezentačnej prestávky v spolupráci s AQUARIO SHOPPING CENTER Nové Zámky pripravil pre svojich fanúšikov autogramiádu.
5.2.Nové Zámky predĺžili zmluvu s elitným útočníkomPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Jeden z najvyšších hokejistov Tipsport Ligy si oblečie bielo-zelený dres aj v nasledujúcej sezóne. Vedenie HC Nové Zámky s.r.o. a 33-ročný český útočník Tomáš Urban sa dohodli na predĺžení spolupráce o dva roky.
4.2.Smolná prehra s DVTKNZM - MIS 1:2, 40.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V stretnutí 40. kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport Ligy prehrali Nové Zámky na domácom ľade s Miškovcom 1:2.
2.2.Proti oceliarom prehra po predĺženíNZM - KEE 2:3, 48.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatkovom zápase 48. kola Tipsport Ligy prehrali Nové Zámky s Košicami 2:3 po predĺžení. O góly bielo-zelených sa postarali Tomáš Pospíšil a Adam Zbořil.
1.2.V piatok pricestujú KošicePatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga 48. kolom. Zverenci trénera Milana Jančušku privítajú na domácom ľade o 18:30 košických oceliarov.
29.1.Novozámčania pokračujú na víťaznej šnúre, doma zdolali PopradNZM - PPA 5:2, 53.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V utorňajšej predohrávke 53. kola Tipsport Ligy vyhrali Nové Zámky nad Popradom 5:2.
28.1.Úspešné ťaženie pod hradom Matúša ČákaTNE - NZM 1:2, 44.kolo | Patrik KočiTRENČÍN — V dôležitom piatkovom zápase tabuľkových susedov zvíťazili Nové Zámky v Trenčíne 2:1. Svojmu súperovi sa na šiestom mieste vzdialili už na 7 bodov.
28.1.V utorok privítame popradských kamzíkov, rezerva hostí SpišiakovPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Utorok bude hokejovo bohatý. Najprv o 15:00 nastúpi na novozámockom zimnom štadióne rezerva proti Spišskej Novej Vsi v rámci 44. kola St. Nicolaus 1. hokejovej ligy, následne o 18:30 privíta áčko hokejistov Popradu v rámci predohrávky 53. kola Tipsport Ligy.
27.1.V nedeľu dôležitý súboj v Trenčíne Patrik KočiTRENČÍN — V nedeľu pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga zápasmi 44. kola. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 17:00 v Trenčíne proti Dukle.
25.1.V krajskom derby výhra Nových ZámkovNZM - NIT 2:1, 46.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatkovom zápase 46. kola Tipsport Ligy triumfovali Novozámčania na domácom ľade nad Nitrou 2:1. O góly bielo-zelených sa postarali Adam Zbořil a Henrich Ručkay.
24.1.O výhre nad majstrom rozhodol výborný tímový výkonNZM - BB 3:2, 43.kolo | Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Bielo-zelení zvíťazili v utorňajšom zápase 43. kola najvyššej slovenskej súťaže nad Banskou Bystricou 3:2. Po dvoch tretinách bolo skóre vyrovnané, presadili sa Tomáš Urban a Levko Koper. Na začiatku tretej tretiny doplatili hostia spod Urpína na svoju nedisciplinovanosť. Nové Zámky využili dlhú presilovku o dvoch hráčov, Tomáš Urban strelil svoj druhý gól v zápase. V 49. minúte zvýšil na 3:1 kapitán mužstva Adam Zbořil. Štyridsať sekúnd pred koncom ešte vykresal iskričku nádeje Marek Bartánus, ale barani už vyrovnávajúci gól aj vďaka výbornému Kristínovi nestrelili.
24.1.Zavíta do Nových Zámkov dvojnásobný víťaz Stanley Cupu?Patrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V piatok 25. januára pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga zápasmi 46. kola. Nové Zámky privítajú o 18:30 v krajskom derby hokejistov spod Zobora. Nitriansky dres by si už v piatkovom zápase mohol obliecť hviezdny Kris Versteeg.
23.1.V nominácii na Kaufland Cup 2019 nechýba Andrej KošarišťanPatrik KočiBRATISLAVA (SZĽH) – Príprava sa blížiace sa Majstrovstvá sveta IIHF 2019 na Slovensku je v plnom prúde. Zverenci trénera Craiga Ramsayho sa najbližšie predstavia na Kaufland Cupe v Bratislave (7.-9. februára 2019). Ramsay spolu s generálnym manažérom Miroslavom Šatanom zverejnili nomináciu 22 hráčov a realizačného tímu. Ten počas tohto turnaja doplní asistent trénera Andrej Podkonický.
20.1.V nedeľu súboj v BudapeštiPatrik KočiBUDAPEŠŤ — V nedeľu 20. januára pokračuje najvyššia slovenská súťaž Tipsport Liga 48. kolom. Zverenci trénera Milana Jančušku nastúpia o 18:00 v hlavnom meste Maďarska proti MAC Újbuda.
20.1.Vysoká výhra v MaďarskuMAC - NZM 0:5, 45.kolo | Patrik KočiBUDAPEŠŤ — V nedeľňajšom stretnutí 45. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy zvíťazili Nové Zámky nad MAC Újbuda 5:0. Dva góly hosťujúcich Zámčanov strelil Henrich Ručkay, po góle si pripísali českí útočníci Tomáš Urban, Tomáš Pospíšil a Radim Hruška.
18.1.Michal Juraško končí v Nových ZámkochPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Cesty účastníka najvyššej slovenskej súťaže Tipsport Ligy z Nových Zámkov a obrancu Michala Juraška sa po vzájomnej dohode v piatok rozišli.
Dôvodom sú pretrvávajúce zdravotné problémy 34-ročného rodáka zo Zvolena, ktoré mu už neumožnia zasiahnuť do prebiehajúcej sezóny.
18.1.Novozámčania vezú zo Žiliny bodZAH - NZM 3:2, 47.kolo | Patrik KočiŽILINA — V zápase 47. kola Tipsport ligy prehrali zverenci trénera Milana Jančušku na ľade Žiliny 2:3 po samostatných nájazdoch. Skóre stretnutia otvorili hostia, v 5. minúte sa presadil Tomáš Urban. Ďalší gól videli diváci až v polovici zápasu, domáce publikum rozjasal gólom v presilovke Emil Bagin. Nerozhodný stav platil takmer do konca druhej časti hry, v jej poslednej sekunde však Tomáš Pospíšil v početnej prevahe vrátil vedenie Novým Zámkom. Vlci odpovedali rovnako v presilovke, na začiatku 46. minúty poslal stretnutie do predĺženia Rudolf Huna. Víťaza napokon určili až samostatné nájazdy, v ktorých o triumfe domácich rozhodol Martin Podešva.