Archív

Posledných 30 článkov

18.7.Mládež: brankársky kempRedakciaNOVÉ ZÁMKY — MHK Nové Zámky organizuje od 30. júla. do 3. augusta 2018 brankársky hokejový kemp pod vedením trénerov brankárov MHC Nové Zámky Františka Kučeru a Petra Púša.
17.7.Eduard Šimun si vyskúša KHLPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Šikovný útočník Nových Zámkov, 23-ročný center Eduard Šimun, zaujal bratislavský Slovan, s ktorým by mal podpísať dvojcestnú zmluvu v Kontinentálnej hokejovej lige.
15.7.Mládež: Na druhom letnom kempe Tipsport ligy aj mladí hokejisti z Nových ZámkovRedakciaŠAMORÍN — Pre mladé hokejové nádeje zo sociálne znevýhodnených rodín zorganizovala skupina okolo Richarda Lintnera už druhý ročník detského Letného kempu Tipsport ligy.
14.7.Asistentom trénera bude majster sveta z Göteborgu Jerguš BačaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Realizačný tím MHC Nové Zámky sa rozrastie o ďalšiu skúsenú osobu. Asistentom Milana Jančušku bude bývalý hokejový obranca Jerguš Bača.
3.7.Novozámocký dres si oblečie Peter KönigPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu pokračuje v tvorbe kádra na nadchádzajúcu sezónu 2018-19. Bielo-zelený dres si po desiatich rokoch oblečie skúsený 29-ročný obranca Peter König.
2.7.MLÁDEŽ: Boris Záhumenský: "Vážte si, že môžete hrať hokej."RedakciaNOVÉ ZÁMKY — Trénerom starších žiakov MHK Lokomotívy Nové Zámky sa pre sezónu 2018-2019 stal Boris Záhumenský (32).
27.6.Novozámčania sa stretli na severe SlovenskaPatrik KočiTERCHOVÁ — Od pondelka sa v rodisku Juraja Jánošíka pripravujú na novú sezónu zverenci Milana Jančušku. Týždňové sústredenie v Terchovej je okrem preverenia si pripravenosti novozámockých hokejistov aj skvelé miesto na utužovanie kolektívu.
26.6.Do novej sezóny vstupujeme s novým názvom MHC Nové ZámkyFrantišek SuchardaV novej sezóne sa k pôvodnému názvu HC Nové Zámky pripojí aj pomenovanie Mestský.
22.6.Mládež: Na tréningu starších žiakov na zš G. Bethlena významná návštevaRedakciaNOVÉ ZÁMKY — Dňa 15. júna 2018 navštívila tréning starších žiakov aj ministerka školstva.
19.6.Do obrany prichádza skúsený Peter OrdzovenskýPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Najnovším prírastkom v mužstve Milana Jančušku je 32-ročný obranca Peter Ordzovenský, s ktorým sa klub dohodol na ročnej zmluve. Produktívny ľavák prichádza do Nových Zámkov z Nitry.
17.6.Najnovším prírastkom obranca Andrej HatalaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu sa dohodlo na ročnej zmluve s 21-ročným obrancom Andrejom Hatalom, ktorý do Nových Zámkov prichádza zo Žiliny.
16.6.Novozámocký dres si oblečie Michal ŠvihálekPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie novozámockého klubu podpísalo ročnú zmluvu s českým útočníkom Michalom Švihálkom, ktorý naposledy obliekal dres žilinských vlkov.
14.6.Tipsport liga v novej sezóne aj s klubmi z Maďarska, v úvode súboj proti dvadsiatkePatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Slovenská hokejová Tipsport Liga sa od nasledujúcej sezóny rozšíri o dvoch maďarských účastníkov - MAC Budapešť a DVTK Jegesmedvék Miškovec. Na štvrtkovej tlačovej konferencii v Bratislave to potvrdil šéf Pro-Hokeja Richard Lintner. Od septembra tak bude mať Tipsport Liga dvanásť členov.
13.6.Defenzívne rady vystuží dobre stavaný Miroslav ZaťkoPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Najnovším prírastkom v tíme Milana Jančušku je 34-ročný obranca Miroslav Zaťko, ktorý v uplynulej sezóne pôsobil v poľskom Orliku Opole.
12.6.Kompletný zoznam prípravných zápasovPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zverenci Milana Jančušku si pred sezónou 2018/19 zmerajú sily so šiestimi mužstvami z Česka. Okrem toho nastúpia aj prti HC Bratislava, HK Orange 20 či MAC Budapešť. Fanúšikovia sa však môžu tešiť aj na derby s Nitrou. Dovedna tak Novozámčania v príprave nastúpia na 12 zápasov.
4.6.Najnovším prírastkom Daniel RzavskýPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Účastník Tipsport Ligy z Nových Zámkov pokračuje vo výstavbe kádra na novú sezónu. Vedenie klubu sa dohodlo na zmluve s dvadsaťštyriročným útočníkom Danielom Rzavským, ktorý v uplynulej sezóne pôsobil pod Zoborom.
3.6.Ofenzívu posilní reprezentant Andreas ŠtrauchPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — V poradí siedmou posilou HC Nové Zámky pred tipsportligovou sezónou 2018/19 je 24-ročný útočník Andreas Štrauch. Vedenie novozámockého klubu sa s bývalým hráčom Popradu dohodlo na ročnej zmluve.
1.6.Brankárska otázka vyriešená, zmluvu podpísal Andrej KošarišťanPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Tipsportligista z Nových Zámkov vyriešil brankársku otázku. Vedenie klubu podpísalo zmluvu s Andrejom Košarišťanom, ktorý naposledy pôsobil na Liptove. Odchovanec dolnokubínskeho hokeja vytvorí dvojicu so Samuelom Barošom.
31.5.Do Nových Zámkov mieri niekdajší český reprezentant Tomáš PospíšilPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vo štvrtok podpísalo vedenie novozámockého klubu ročnú zmluvu s opciou s 30-ročným útočníkom Tomášom Pospíšilom. Po Adamovi Zbořilovi, Filipovi Bajtekovi a Radimovi Hruškovi je Tomáš Pospíšil zatiaľ štvrtým legionárom na novozámockej súpiske pred sezónou 2018/19.
30.5.Mládež: Oddielový príspevok na športovú činnosť klubuPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Oddielovy príspevok na športovú činnosť klubu HK Lokomotíva Nové Zámky je na sezónu 2018/19 určený podľa vekovej kategórie nasledovne:
28.5.Skúsenosti do ofenzívy prinesie Radim HruškaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Najnovšou posilou tipsportligistu z Nových Zámkov sa stal český útočník Radim Hruška, ktorý naposledy pôsobil v Žiline. Vedenie klubu v pondelok podpisom zmluvy spečatilo príchod 33-ročného odchovanca Vsetína, ktorý súhlasil s ročnou zmluvou s opciou.
25.5.Novou akvizíciou český útočník Filip BajtekPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie klubu podpísalo ročnú zmluvu s dôrazným českých útočníkom Filipom Bajtekom, ktorý naposledy obliekal dres Frýdku-Místku v českej WSM Lige.
23.5.Henrich a Jakub Ručkayovci v Nových ZámkochPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Ofenzíve rady HC Nové Zámky posilnia bratia Henrich a Jakub Ručkayovci, ktorí naposledy obliekali dres Nitry. Vedenie klubu podpísalo s odchovancami piešťanského hokeja zmluvu do konca sezóny 2018/19.
17.5.Opora z útoku zostala verná bielo-zeleným farbámPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Po podpísaní brankárskej jednotky sa vedenie klubu zameralo na útočné rady.
S radosťou oznamujeme, že aj v nasledujúcom tipsportligovom ročníku 2018/19 bude novozámocké farby hájiť český útočník Adam Zbořil.
15.5.Vedenie klubu predĺžilo zmluvu s brankárskou jednotkouPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Prvým hráčom, s ktorým sa vedenie novozámockého klubu dohodlo na spolupráci pre nadchádzajúci tipsportligový ročník 2018-19, je 24-ročný brankár Samuel Baroš.
10.5.S novým trénerom, cieľom i víziouPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Vedenie tipsportligistu z Nových Zámkov v stredu na tlačovej konferencii oficiálne predstavilo nového trénera A-mužstva. Je ním skúsený 58-ročný Milan Jančuška, ktorý naposledy viedol HC Košice.
7.5.Permanentky v predajiGM

Od stredy 9.5.2018 sa začínajú predávať permanentky.

6.5.Tréningový plán pre kategórie 6HT, 4-5HT, 3-2HT a prípravkaPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Počas mesiaca máj bude tréningový plán pre kategórie 6HT, 4-5HT, 3-2HT a prípravka nasledovný:
25.4.Letná príprava mládeže štartuje v májiPatrik KočiNOVÉ ZÁMKY — Zahájenie letnej prípravy novozámockej mládeže pred súťažným ročníkom 2018/2019 bude 2. mája 2018. Presný čas zahájenia a taktiež program letnej prípravy oznámia hráčom tréneri jednotlivých kategórii.
30.3.Novozámocké zastúpenie v lotyšskej reprezentáciiPatrik KočiRIGA — V reprezentácii Lotyšska sa predstaví aj novozámocký obranca Arturs Salija. Pre 25-ročného rodáka z Rigy, ktorý v aktuálnom ročníku zaknihoval v novozámockom drese 25 bodov, však nepôjde o premiéru na medzinárodnom fóre. Lotyšsko totiž reprezentoval na svetovom šampionáte do 18 i 20 rokov a dres seniorského výberu si obliekol už 10-krát.